Ceļojumu apdrošināšana

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais!

BALTA ceļojumu apdrošināšana ne tikai pasargās Tevi no neparedzētiem izdevumiem, kas var būt saistīti ar negatīvu pieredzi Tava ceļojuma laikā, bet arī sniegs Tev palīdzīgu roku negaidītu ārkārtas situāciju risināšanā.

Ceļojumā Tev ir iespēja apdrošināt šādus riskus:


Medicīna un repatriācija

 • Neatliekamie medicīniskie pakalpojumi saistībā ar akūtu veselības stāvokļa pasliktināšanos saslimšanas vai nelaimes gadījuma dēļ – ārsta konsultācijas, medikamenti, diagnostika, ambulatorā vai stacionārā ārstēšana, t. sk. zobārstniecība, medicīniskā transporta un glābšanas dienestu pakalpojumi
 • Dienas nauda par ārstēšanos slimnīcā
 • Repatriācijas izdevumi – apdrošinātā vai viņa mirstīgo atlieku transportēšana uz Latviju, transporta izdevumi pavadītājpersonai, transporta un viesnīcas izdevumi ģimenes loceklim, apbedīšana ārvalstīs, dokumentu un atļaujas kārtošanas izdevumi

Palīdzība

 • Pases un naudas apdrošināšana

Ceļojuma apdrošināšana

 • Ceļojuma atcelšana, pārtraukšana vai aizkavēšanās

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

 • Nāve vai invaliditāte

Bagāžas apdrošināšana

 • Bagāžas aizkavēšana: izdevumi par pirmās nepieciešamības precēm, tualetes piederumu un attiecīgajam klimatam atbilstoša apģērba iegādi, slēpju nomu, braucot slēpot. Kompensācija bagāžas sabojāšanas vai nozaudēšanas gadījumā

Civiltiesiskā atbildība

 • Zaudējumi, kurus Tu vari nodarīt kādam citam ceļojuma laikā


BALTA iesaka!

 • Iegādājies visu risku biznesa ceļojumu apdrošināšanu – lai Tava biznesa starptautiskie panākumi nebūtu atkarīgi no nejaušām neveiksmēm.
 • Izņem savu EVAK karti un baudi ceļojumu, jūtoties droši!

Kas ir EVAK?

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK karte, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēsim mēs.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām.
Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Uzzini vairāk par EVAK.

Cik maksā ceļojuma apdrošināšanas polise?

Tavas ceļojuma apdrošināšanas polises cena ir atkarīga no tās darbības reģiona, ceļojuma ilguma, kā arī Tevis izvēlētajiem riskiem. Piemēram, ceļojot pa Eiropu vienu nedēļu, Tava BALTA ceļojumu apdrošināšanas polise Tev izmaksās mazāk nekā EUR 1.42 / LVL 1 dienā.

Atlīdzība

Ja Tu piesaki atlīdzību, ne vēlāk kā 30 dienas pēc Tavas atgriešanās no ceļojuma ir jāiesniedz:

 • Visi čeku vai rēķinu oriģināli
 • Atlīdzību pamatojoša dokumentācija – medicīnas iestādes izziņas, aviokompānijas izsniegts apstiprinājums par bagāžas aizkavēšanos, bojājumu vai nozaudēšanu, tiesībsargājošo iestāžu izdots dokuments u. c.

Ja sazinājies ar CORIS – CORIS sazināsies ar mums un noskaidros Tavas apdrošināšanas polises risku segumu, palīdzēs sakārtot ar ārstniecību vai nelaimes gadījumu saistītos jautājumus, atrast tuvāko ārstniecības iestādi, kā arī sakārtot visus apmaksas jautājumus, lai Tu saņemtu nepieciešamo palīdzību bez liekiem sarežģījumiem.

Baudi ceļojumu!

Noteikumi šeit