Ceļojumu apdrošināšana

Atklāj iespēju pilno pasauli ar BALTA ceļojuma apdrošināšanu!

BALTA ceļojumu apdrošināšana ne tikai pasargās Tevi no neparedzētiem izdevumiem, kas var būt saistīti ar izmaiņām ceļojuma plānos, bet arī sniegs palīdzīgu roku negaidītu ārkārtas situāciju risināšanā.

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais,izvēlies ceļojuma apdrošināšanas programmu atbilstoši sava ceļojuma mērķim:

  • Standarta – ja plāno mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus nodarbojoties ar daivingu vai raftingu, izvēlies kādu no Standarta programmām. Platīna programmas ietvaros, saņemsi atlīdzību par medicīniskiem izdevumiem ne tikai ārvalstīs, bet arī Latvijā, kā  arī par naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev jāpaspēj uz kruīzu vai kādu svarīgu pasākumu.
  • Ziemas sportu – ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar ātrslidošanu, biatlonu, daiļslidošanu, hokeju, kalnu slēpošanu, snovbordu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu, izvēlies kādu no ziemas sportu programmām. Zelta programmas ietvaros segsim zaudējumus arī tad, ja atkušņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.
  • Ekstrēmo sportu – ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs/-a un ceļojuma laikā plānobraukt ar kaitbordu, sērfot, skriet maratonu, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām paaugstināta riska sporta aktivitātēm, šī programma ir kā radīta Tev!Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.
  • Studentu – ja plāno studēt ārzemēs, izvēlies studentu programmu. Tās ietvaros būs apdrošināta arī Tava civiltiesiskā atbildība, dokumenti un nelaimes gadījumu risks.
  • Senioru – ja esi ceļotājs virs 75 gadiem, izvēlies kādu no senioru programmām. Dodoties ceļojumā ar lidmašīnu, izvēlies programmu Senioru (avio). Programmas ietvaros atlīdzināsim zaudējumus arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u.c.

Lai ceļojuma laikā Tev nebūtu jāraizējas par to, kas notiek Tavās mājās, iekļauj ceļojumu apdrošināšanas polisē arī īpašuma un mantas apdrošināšanu.

Tavas prombūtnes laikā Tavs mājoklis būs pasargāts no zaudējumiem, kurus var radīt ugunsnelaimes, šķidruma vai tvaika noplūde, nadzīgi zagļi u.c. Atlīdzināsim zaudējumus arī Tavam kaimiņam, ja Tavā dzīvoklī plīsušais ūdensvads būs sabojājis kaimiņa nesen līmētās tapetes. 

Cik maksā ceļojuma apdrošināšanas polise?

Tavas ceļojuma apdrošināšanas polises cena ir atkarīga no tās darbības reģiona, ceļojuma ilguma, kā arī Tevis izvēlētajiem riskiem. Uzzini sava ceļojuma apdrošināšanas cenu www.baltaonline.lv, jebkurā BALTA filiālē vai zvanot pa tālruni 675 222 75.

Atlīdzība

Ja Tu piesaki atlīdzību, ne vēlāk kā 30 dienas pēc Tavas atgriešanās no ceļojuma ir jāiesniedz:

  • Visi čeku vai rēķinu oriģināli
  • Atlīdzību pamatojoša dokumentācija – medicīnas iestādes izziņas, aviokompānijas izsniegts apstiprinājums par bagāžas aizkavēšanos, bojājumu vai nozaudēšanu, tiesībsargājošo iestāžu izdots dokuments u. c.

Ja sazinājies ar CORIS – CORIS sazināsies ar mums un noskaidros Tavas apdrošināšanas polises risku segumu, palīdzēs sakārtot ar ārstniecību vai nelaimes gadījumu saistītos jautājumus, atrast tuvāko ārstniecības iestādi, kā arī sakārtot visus apmaksas jautājumus, lai Tu saņemtu nepieciešamo palīdzību bez liekiem sarežģījumiem.

BALTA iesaka - neaizmirsti arī par EVAK karti!

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK karte, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēsim mēs.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām.
Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Uzzini vairāk par EVAK.

Ceļojuma apdrošināšanas noteikumi šeit