Aktualitātes

Vai zināt, ka Jūsu uzņēmumu iespējams padarīt vēl konkurētspējīgāku, apdrošinot darbinieku veselību? AAS BALTA ir ilggadīga pieredze veselības apdrošināšanas tirgū, un mēs labprāt ar Jums dalītos pieredzē. 

Nesen norisinājās apdrošināšanas nozares ekspertu diskusija par veselības apdrošināšanas tendencēm un klientu vēlmēm 2012. gadā, kurā piedalījās arī AAS BALTA pārstāvji. Lūk, dažas atziņas, kurās labprāt dalāmies ar Jums.

 • Inga Bērziņa

  „Fontes Vadības konsultācijas” valdes locekle

  „Fontes” atalgojuma pētījums, kura ietvaros katru gadu aptaujājam vairāk nekā 600 uzņēmumus Baltijā, rāda, ka vismaz daļai savu darbinieku veselību apdrošina 81 procents uzņēmumu Latvijā. Uzņēmumi arvien vairāk uztver šo apdrošināšanu kā izdevīgu motivācijas instrumentu.”

 • Andris Bružs

  „INTRAC Latvija” valdes loceklis

  „Lai samaksātu darbiniekam 10 latus uz rokas, uzņēmumam tas izmaksā gandrīz divreiz vairāk. Tad es labāk izvēlos veselības apdrošināšanu!”

 • Māris Rēvalds

  „Veselības centra 4” valdes priekšsēdētājs

  „Jau tagad notiek dramatiska cīņa par valsts apmaksātajiem pakalpojumiem – nebeidzamas rindas un ilgstošs pieraksts tiem, kuriem nav apdrošināšanas polišu. No pieredzes varu teikt, ka polises esamība liek cilvēkam aktīvāk rūpēties par savu veselību un neizvairīties no ārsta apmeklējuma.”

 • Aivars Vilnītis

  BALTA Pārdošanas direktors

  "Uzņēmējiem, apdrošinot savu darbinieku veselību, ir iespēja parūpēties par vienu no svarīgākajiem sava uzņēmuma resursiem, vienlaikus īstenojot efektīvu motivācijas funkciju. Jo pašlaik darbinieki vairāk nekā jebkad iepriekš novērtē veselības apdrošināšanu kā vienu no nozīmīgākajiem bonusiem darbavietā,”

Jautājumu gadījumā par Jūsu uzņēmuma darbinieku veselības apdrošināšanu, lūdzu, sazinieties ar savu kontaktpersonu AAS BALTA vai zvaniet
pa tālruni 675 222 75!