Jaunumu arhīvs

Lai arī šogad vētras mūs saudzē, tām ir jāsagatavojas

Šī gada izskaņa ir Latvijai diezgan neraksturīga - biezas sniega segas vietā mūs pārsteidz spēcīgs vējš, kas brīžiem sasniedz arī vētras spēku. Otrajos Ziemassvētkos novērotā vētra gan nav nodarījusi vērā ņemamus postījumus. Apdrošināšanas sabiedrība „Balta” ir saņēmusi vien 11 atlīdzību pieteikumus par īpašumu bojājumiem. Tomēr, ņemot vērā, ka gada pēdējā nedēļā sagaidāms spēcīgs vējš, iedzīvotāji tiek aicināti laikus parūpēties par saviem īpašumiem.

Noskaidrots otrais KASKO akcijas uzvarētājs!

Ceļojumu uz Ferrari muzeju Itālijā divām personām laimējis Aivars Muzikants, kurš KASKO piedāvājumu saņēmis šī gada 25. oktobrī. Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

„Balta” māsas kompānija „Lietuvos Draudimas” atzīta par labāko darba devēju Lietuvā

Decembrī apdrošinātāja „Balta” māsas kompānija „Lietuvos Draudimas” ikgadējā Lietuvas ekonomikas rīkotajā Lietuvas izcilāko uzņēmumu apbalvošanas pasākumā izcīnīja galveno godalgu nominācijā „Labākais darba devējs Lietuvā”. Šo apbalvojumu pasniegšanas ceremoniju ik gadu rīko Lietuvas Ekonomikas ministrija, lai pateiktos uzņēmumiem, kas snieguši ieguldījumu valsts ekonomikas izaugsmē.

"BALTA" darba laiki tirdzniecības centros svētkos

„Balta” kopā ar Strazdes bērnu namu gatavo Ziemassvētku dāvanas

9. decembrī Talsu rajona Strazdes bērnu namā notika jautra radošā meistardarbnīca, kuras ietvaros pie bērniem viesojās apdrošinātāja „Balta” Talsu nodaļas un citu struktūrvienību darbinieki ar Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem, lai kopā ar bērniem mācītos pagatavot krāšņas Ziemassvētku dāvanas.

Pēdējais laiks sagatavot īpašumus sniega sezonai

Šogad sniega sezona vēl tikai tuvojas. Tas, cik veiksmīgi to izdosies pārlaist mājokļu un komercobjektu īpašniekiem, būs atkarīgs no pienācīgas sagatavošanās. Tieši tagad ir pēdējais laiks nodrošināt savu īpašumu gatavību ziemai, kas, nepienācīgi sagatavoti, var radīt avārijas situācijas. Jo, kā liecina Latvijas vadošā īpašumu apdrošinātāja „Balta” pieredze, sniega radīto bojājumu apmērs ir visai iespaidīgs – pērnās ziemas sezonā ir reģistrēti 168 negadījumi, kad sasnigušais sniegs īpašumiem ir nodarījis zaudējumus par kopējo summu virs 300 000 latu.

Sirsnīgas dāvanas top „Balta” rīkotajā meistarklasē bērnu namā „Līkumi”

2. decembrī Salas novada pašvaldības bērnu namā „Līkumi” notika jautra radošā meistardarbnīca, kuras ietvaros pie bērniem viesojās apdrošinātāja „Balta” Jēkabpils nodaļas un citu struktūrvienību darbinieki ar Salas novada pašvaldības pārstāvjiem, lai kopā ar bērniem mācītos pagatavot krāšņas Ziemassvētku dāvanas.

„Balta” gatavo Ziemassvētku dāvanas kopā ar bērnu namu „Laubere”

30. novembrī Ogres bērnu namā „Laubere” notika jautra radošā meistardarbnīca, kuras ietvaros pie bērniem viesojās apdrošinātāja „Balta” Ogres un citu filiāļu darbinieki, lai kopā ar bērniem mācītos pagatavot krāšņas Ziemassvētku dāvanas.

Adventes svecīte par 1000 latiem

Ziemassvētku laiks ir saistīts ar krāšņām un siltām izjūtām, tomēr nereti šis svētku siltums pāraug īstās liesmās, beidzoties ar ugunsnelaimi. Diemžēl apdrošināšanas sabiedrība „Balta” ir fiksējusi jau pirmo ugunsgrēku, ko izraisījusi nepieskatīta svecīte Adventes vainagā, kopumā radot zaudējumus aptuveni 1000 latu apmērā un kārtējo reizi pirms svētkiem atgādinot, ka nedrīkstam aizmirst par elementārām drošības prasībām, svinot Ziemassvētkus un Jauno gadu.

BALTA pirms Ziemassvētkiem aicina uz labiem darbiem!

Ik gadu Ziemassvētku laikā esam pieraduši saņemt un pasniegt, galvenokārt, materiālas dāvanas, tomēr bieži vien svētku laikā vairāk pietrūkst tieši kopā būšanas sajūtas un sirds siltuma, ko sniegt ne vienmēr ir tik viegli kā glīti iesaiņotu dāvanas paciņu. Tieši tāpēc BALTAS darbinieki pirms Ziemassvētkiem organizē radošās meistardarbnīcas Latvijas bērnu namos, lai tradicionālo dāvanu vietā bērniem pasniegtu piedzīvojumu, kas ne vien iepriecinās un padarīs gaišāku pirmssvētku laiku, bet arī sniegs jaunas zināšanas un iemaņas, kopā ar māksliniekiem mācoties pagatavot īpašas Ziemassvētku dāvanas.

Auto spoguļu zādzības samazinās par 40 procentiem

Apdrošinātāja „Balta” dati par auto detaļu zādzībām rāda, ka vidējais automašīnu spoguļu zādzību skaits mēnesī ir krities par 40 procentiem salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kad šo detaļu zādzības sasniedza rekordapmērus. Tādējādi, pateicoties pagājušā gadā uzsāktajai spoguļu marķēšanai, ir izdevies ievērojami samazināt zagto detaļu atkārtotu apriti.

„Zemnieku Saeima” un „Balta” izstrādā lauksaimniekiem pielāgotus apdrošināšanas risinājumus

Zemnieku saimniecības vienmēr ir bijušas pakļautas dažādiem riskiem, kas tās piespiež cīnīties par savu pastāvēšanu. Lai arī zemnieki aktīvi izmanto iespēju savu īpašumu apdrošināt, kas daudzos gadījumos ir ļāvis izvairīties no iespaidīgiem izdevumiem vai pat biznesa zaudēšanas, pieredze liecina, ka zemnieku saimniecībām nav iespējams efektīvi piemērot standarta īpašuma apdrošināšanas nosacījumus. Tādēļ apdrošinātājs „Balta” ir uzsācis sadarbību ar Latvijas lauksaimniecības produkcijas ražotāju organizāciju „Zemnieku Saeima”, lai sagatavotu īpašus, lauksaimnieku vajadzībām pielāgotus apdrošināšanas risinājumus.

Par 'Pārdošanas Guru' uzvarētāju kļuvusi BALTA darbiniece Jeļena Šiškina

Spraigā cīņā par konkursa “Pārdošanas Guru 2011” uzvarētāju un ģenerālsponsora “Nordea bankas” dāvātās Ls 500 naudas balvas īpašnieku kļuva Jeļena Šiškina, AAS “Balta” interneta kanāla vadītāja. Saņemot balvu, Jeļena atzina, ka uzvarēt viņai palīdzējusi mīlestība pret savu darbu un lepnums par savu uzņēmumu.

Noskaidrots pirmais KASKO akcijas uzvarētājs!

Ceļojumu uz Ferrari muzeju Itālijā divām personām laimējusi Tīna Vīņaude, kura KASKO apdrošināšanas polisi iegādājusies WESS MOTORS. Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

Uzņēmējiem jārūpējas par sabiedrības veselību

Kā vakar notikušajā diskusijā par veselības apdrošināšanas tendencēm Latvijā norādīja tās dalībnieki – ārstniecības iestāžu, uzņēmēju un apdrošinātāju pārstāvji, pēdējo gadu laikā ir notikušas vairākas krasas pārmaiņas Latvijas veselības aprūpes sistēmā, radot bīstamu tendenci, ka iedzīvotājiem ir arvien grūtāk pienācīgi parūpēties par savu veselību.

Latvijā mājokļus visbiežāk apdraud ūdens, nevis uguns

Vienmēr ir pastāvējis uzskats, ka viena no lielākajām nelaimēm, kas apdraud īpašumu, ir ugunsgrēks, tomēr Latvijā vadošās īpašumu apdrošināšanas kompānijas „Balta” dati liecina, ka, attiecībā uz dzīvokļiem, tuvu 90% gadījumu atlīdzības par īpašumam nodarītajiem zaudējumiem tiek izmaksātas saistībā ar dažādām ūdens noplūdēm.

Vētru periodā trīskāršojas atlīdzību pieteikumu skaits

Šonedēļ Latvijā gaidāma spēcīga vētra, ko izraisīs bijusī tropiskā viesuļvētra „Katja”, kas pirms dažām dienām nodarīja nozīmīgus postījumus Lielbritānijā, izraisot arī vismaz viena cilvēka bojāeju. Ņemot vērā, ka šādu vētru laikā ievērojami pieaug pieteikto atlīdzību skaits par īpašumam nodarītiem postījumiem, apdrošināšanas sabiedrība „Balta” aicina iedzīvotājus laikus parūpēties par savu īpašumu gatavību vētrai.

Zināmi trešās "KASKO akcija" izlozes laimētāji!

8.augustā tika noskaidroti trešās izlozes 16 uzvarētāji. Degvielas uzpildes stacijas ‘’NESTE’’ dāvanu kartes 30 latu vērtībā ieguva 15 laimīgie, savukārt viens laimīgais uzvarētājs savā īpašumā ieguva dāvanu karti "NESTE" degvielas uzpildes stacijās 50 Ls vērtībā, kā arī apmaksātu automašīnas Jaguar XF nomu vienam mēnesim.

Kravu pārvadājumu apzagšana sasniedz asa sižeta filmu cienīgu filigrānismu

Pēdējā pusgada laikā par 30 procentiem ir pieaudzis kravu pārvadājumu apzagšanas gadījumu skaits, turklāt zagļi kļūst arvien nekaunīgāki un veic apzagšanas pat no braucoša transporta, – tā liecina apdrošināšanas sabiedrības „Balta” dati par kravu apdrošināšanu.

Gludeklis izraisa 60 000 latu zaudējumus

Ugunsnelaime ir vispostošākais negadījums, kas var skart īpašumu. Turklāt ir raksturīgi, ka bieži šīs nelaimes izraisa pavisam sīkas sadzīviskas neuzmanības vai arī apstākļu sakritības. Šī gada aprīlī apdrošināšanas sabiedrība „Balta” ir saņēmusi atlīdzības pieteikumu par ugunsgrēku dzīvoklī, ko izraisīja gludekļa īssavienojums, – kopējie zaudējumi pēc sākotnējiem aprēķiniem sasniedz vairāk kā 60 000 latu.