Ceļojumu apdrošināšana

BALTA ceļojumu apdrošināšanas atlīdzība

BALTA ceļojumu apdrošināšana palīdzēs Tev ātri aizmirst nedienas, kas gadījušās ceļojuma laikā, lai atmiņā paliktu tikai pozitīvais.

  • Ja atrodies ārvalstīs un noticis negadījums, sazinies ar BALTA Palīdzības dienestu pa tālruni +371 67 500174 (24h diennaktī) un speciālisti Tevi konsultēs latviešu vai krievu valodā, jo mēs zinām, cik svarīgi ir labi saprasties stresa situācijās
  • Ja esi atgriezies no ārzemēm un vēlies pieteikt apdrošināšanas atlīdzību, sazinieties ar BALTA pa tālruni +371 67 533 375. Nekādu garu un sarežģītu atlīdzības pieteikšanas procesu – tikai 1 telefona zvans.

EVAK (Eiropas veselības apdrošināšana karte) karte

Ja Tu dosies ceļojumā uz kādu no Eiropas valstīm, ieskaitot Skandināvijas valstis, BALTA iesaka ne tikai apdrošināties, bet izņemt arī savu EVAK karti Nacionālā veselības dienestā. Šī karte nodrošina bezmaksas neatliekamo palīdzību Eiropas Savienības iedzīvotājiem, tostarp gan Latvijas pilsoņiem, gan nepilsoņiem. EVAK karte sedz tikai neatliekamo medicīnisko palīdzību. Repatriāciju, medicīnisko transportu, bagāžas bojāšanu/ nozaudēšanu, dokumentu un naudas zādzību un citus neparedzētus izdevumus nelaimes gadījumā sedz tikai privātā apdrošināšana.

Šī karte lieti noderēs, ja Tev gadīsies kāda ļoti nopietna saslimšana vai trauma, kuru ārstēšanas izmaksas pārsniegs apdrošināšanas summu.

EVAK izsniedz tajā pašā dienā, kad tiek iesniegta aizpildīta un parakstīta iesnieguma veidlapa. Visu informāciju par EVAK var atrast šeit.