Apdrošinātājiem piesaka krusas un vētras postījumus

20.05.2013

Pēc sestdien piedzīvotās spēcīgās vētras un krusas Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA sākusi saņemt pieteikumus par nodarītajiem postījumiem klientu īpašumam. Līdz pirmdienas pusdienlaikam saņemti jau 37 pieteikumi par zaudējumiem auto vai īpašumam, kuru atlīdzināšanai pagaidām rezervēti 16 000 latu.

24 gadījumos BALTA saņēmusi pieteikumus par stiprās krusas laikā bojātām automašīnām, tām atrodoties ceļā vai māju pagalmos. Galvenokārt bojāti jumti, motoru pārsegi un bagāžnieku vāki. Vēl divas automašīnas sabojājuši krītošu koku zari.

„Vētra visvairāk ir skārusi Stopiņu novadu, Ulbroku un Mežciemu, no kurienes esam saņēmusi visvairāk atlīdzību pieteikumu. Tā kā sinoptiķi sola, ka līdz nedēļas vidum daudzviet iespējams pērkona negaiss, stipras lietusgāzes kopā ar krusu un lielu vēju, negadījumu skaits varētu vēl pieaugt. Tāpēc saimniekus aicinām apsvērt gan sava auto, gan īpašuma drošību vētras laikā,” skaidro BALTA atlīdzību direktors Ingus Savickis.

Papildus pieteiktajiem auto bojājumiem BALTA ir saņēmusi arī 11 pieteikumus par bojātu īpašumu, no tiem krusas dēļ piecos gadījumos Stopiņu novadā radušies bojājumi ēku fasādēm, bet sešos gadījumos stiprā vēja dēļ norauti jumti vai sagāzti žogi. Kopumā īpašumam vai auto nodarīto zaudējumu atlīdzināšanai BALTA šobrīd ir rezervējusi 16 000 latu.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv


Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.