BALTA – godīgākais apdrošinātājs jau 17. reizi!

10.12.2020

Latvijas iedzīvotāju sabiedriskās domas aptaujā, ko ik gadu veic ziņu aģentūra LETA sadarbībā ar pētījumu centru SKDS, iedzīvotāju vērtējumā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) par godīgāko apdrošinātāju atzīta jau 17. reizi!

"Esmu priecīgs un pagodināts, ka atkal esam saņēmuši šo prestižo atzinību. Godīgums ir apdrošināšanas biznesa pašā pamatā, jo tas, ko mēs pārdodam, patiesībā ir solījums. Šim solījumam jābūt veidotam ar godīgu attieksmi pret klientu, nodrošinot, ka tas tiks pildīts brīdī, kad mūsu klientiem vajadzēs uzticamu plecu un atbalstu. Vēl jo vairāk – šajā sarežģītajā un mainīgajā laikā, kas daudziem ir pilns ar neskaidrībām par nākotni, godīgums ir stabila vērtība, kas neatkarīgi no apstākļiem vienmēr būs svarīga. Šīs fantastiskās atzinības sasniegšanā ar savu ikdienas darbu ir piedalījies ikviens no mūsu teju 600 darbiniekiem visā Latvijā – paldies par to BALTA komandai, un mēs esam apņēmības pilni turpināt strādāt ar tikpat augstu atbildības sajūtu pret to, ko darām," norāda Īans Kenedijs (Iain Kennedy), BALTA valdes priekšsēdētājs.

BALTA ir izdevies uzrādīt spēcīgu sniegumu savā darbībā un reputācijas nostiprināšanā, ko apliecina aptaujas rezultāti – ja pērn BALTA par godīgāko apdrošinātāju atzina 31,8% aptaujāto, tad šogad šis īpatsvars mērāms jau 34,9% apmērā.

Aptaujā par godīgākā apdrošinātāja titulu līderim seko ERGO ar 27,6%, Swedbank - 23,3%, BTA - 20,6% Gjensidige - 20,5% un IF ar 19,6%.

BALTA par godīgāko apdrošinātāju biežāk nosauc sievietes – 35,3% sieviešu salīdzinājumā ar 34,3% vīriešu, bet, vērtējot pēc tautības, BALTA par godīgāko atzīst 38% latviešu salīdzinājumā ar 30,3% cittautiešu. BALTA ir vienlīdz atzīta gan publiskajā, gan privātajā sektorā strādājošo vidū (attiecīgi 36,3% un 36,4%), kā arī teju vienlīdz mīlēta Rīgas, citas pilsētas un ārpus pilsētām dzīvojošo vidū (attiecīgi 34,1%, 35,4% un 35,0%).

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. 2019. gadā uzņēmuma parakstīto prēmiju apjoms bija 114,3 miljoni eiro. Latvijas iedzīvotāji 16 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 22 miljonu klientu uzticību piecās valstīs. 2019. gadā PZU grupas parakstīto prēmiju apjoms sasniedza 5,62 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Līna Lisnere

AAS BALTA

komunikācijas vadītāja

Tel.: +371 26 40 10 41

E-pasts: lina.lisnere@balta.lv

 

Janīna Biteniece

Deep White

projektu vadītāja

Tel.: +371 26 70 63 61

E-pasts: janina@deepwhite.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.