BALTA – mīlētākais, cilvēcīgākais un zaļākais apdrošinātājs!

30.09.2021

Nupat izziņoti Baltijas mīlētākie zīmoli ikgadējā Baltic Best Brands jeb Mīlētāko zīmolu topā, un mums, BALTA, atkal ir iemesls būt priecīgiem un lepniem. Šogad esam ne tikai mīlētākais un cilvēcīgākais, bet arī zaļākais apdrošinātājs Latvijā!

Šogad Mīlētāko zīmolu topā BALTA ir mīlētākais zīmols apdrošināšanas nozarē, 4. mīlētākais zīmols finanšu nozarē (uzreiz aiz Swedbank, SEB un Citadele) un 72. mīlētākais zīmols Latvijā kopumā.

BALTA zīmolu pētījuma dalībnieki atzīst par kvalitatīvāko (19,5%), unikālāko (12,3%) un izdevīgāko (31,6%) – visi šie rādītāji ir augstākie apdrošināšanas nozarē.

Arī šogad turpinām vadīt nozari nominācijā, kas apdrošināšanas tirgū nešaubīgi spēlē lielu lomu - BALTA atzīta par cilvēcīgāko apdrošinātāju. Turklāt ne mazāk nozīmīgi –  BALTA šogad ieguvusi arī zaļākā apdrošinātāja titulu, zaļāko zīmolu topā uzrādot 58 vietu kāpumu no pagājušā gada.

Esam lepni par sasniegto un gandarīti par novērtējumu mūsu uzņēmuma vērtībām, kultūrai un tam, kādi esam ikdienas saziņā ar klientiem, partneriem un sabiedrību. Paldies mūsu 600 kolēģiem visā Latvijā par šo sasniegumu!

Par Mīlētāko zīmolu topu

Jau 17. gadu mīlētākie zīmoli Latvijā tiek noteikti, izmantojot 30 pasaules valstīs pielietoto DDB Brand Capital™ pētījuma metodoloģiju. Pētījums ietver vairāk nekā 350 jautājumu gan par zīmolu un auditorijas savstarpējām attiecībām, gan par pašu auditoriju.

2021. gadā Mīlētāko zīmolu topa ietvaros kopumā tika apskatīti vairāk nekā 1000 zīmoli. Pētījums visās trīs Baltijas valstīs tika veikts sadarbībā ar RAIT Custom Research Baltic. Interneta aptauja Latvijā tika veikta šī gada jūlijā un augustā, un tajā savu viedokli pauda 1000 ekonomiski aktīvi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 15 līdz 74 gadiem.

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv