BALTA atzīta par Mīlētāko apdrošināšanas sabiedrības zīmolu Latvijā

29.09.2017

Ar svinīgu ceremoniju koncertzālē Palladium ceturtdien, 28. septembrī, jau 13. reizi Latvijā norisinājās Mīlētāko zīmolu topa apbalvošana. Finanšu nozarē par Mīlētāko apdrošināšanas sabiedrības zīmolu atzīta apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa).

“BALTA ir spēcīgs tirgus līderis ar vēsturi, tradīcijām un profesionālu komandu, kam rūp ne tikai sasniegtais rezultāts, bet arī tas, kā mēs to sasniedzam. Tikt atzītam par mīlētāko zīmolu finanšu nozarē mums nav tikai tituls – tas ir uzticības apliecinājums no mūsu darbinieku, klientu un sadarbības partneru puses, kas vienlaikus ir arī spēcīga motivācija nākotnes attīstībai. Turklāt gandarījums, ka BALTA ir ne tikai Mīlētākais apdrošināšanas sabiedrības zīmols Latvijā, bet arī visā Baltijā,” ar gandarījumu uzsver Īans Kenedijs (Iain Kennedy), BALTA valdes priekšsēdētājs.

Jau 13. gadu Mīlētākie zīmoli Latvijā tiek noteikti, izmantojot 30 pasaules valstīs pielietoto DDB Brand Capital™ pētījuma metodoloģiju. Kopumā aptaujāti 1000 ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji, izpētē iekļaujot 366 zīmolus. Savukārt Baltijā – Mīlētākie zīmoli tiek noteikti jau sesto gadu, aptaujājot 2800 ekonomiski aktīvos Baltijas iedzīvotājus, izpētē kopumā ietverot 559 zīmolus. Pētījums tika veikts sadarbībā ar RAIT Custom Research Baltic un norisinājās no šī gada jūlija līdz augustam.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots kopš 2004. gada un ir nozīmīgākais patērētāju dzīvesstila, attieksmes un ieradumu atainojums Latvijā un Baltijā. Šogad Zīmolu topa platforma tapusi, apvienojot spēkus desmit dažādiem partneriem – DDB Consulting, Accenture Latvia, Latvijas Zaļais punkts, Amrop Latvija, Httpool, RAIT Custom Research Baltic, Kapitāls, Startin.LV, Delfi un Labs of Latvia. Topu rezultāti atrodami arī mājaslapā www.zimolutops.lv

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2016. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU GRUPA parakstīja 3,4 miljardu eiro lielas apdrošināšanas prēmijas. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv


Ieva Balode,
NORDS PORTER NOVELLI
vecākā projektu vadītāja
Tel.: +371 26 15 84 80
E-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

 


Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv