BALTA jau 11 gadus atzīta par godīgāko apdrošinātāju Latvijā

11.02.2014

Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un ziņu aģentūras LETA 2013.gada decembrī veiktajā socioloģiskajā aptaujā augstāko novērtējumu un Latvijā godīgākā apdrošinātāja titulu ieguvusi lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa). BALTA šo titulu Latvijā ir ieguvusi jau 11 gadus.

2013.gada nogales aptaujas rezultāti parāda, ka kompāniju BALTA par visgodīgāko no apdrošinātājiem uzskata 26,7% aptaujāto, kas ir 2,2% pieaugums salīdzinājumā ar 2012.gadu. Īpaši atzinīgi par BALTA darbību izteikušies iedzīvotāji no reģioniem, kā arī tie, kuri strādā publiskajā sektorā.

„Esam patiesi priecīgi un lepni par to, ka jau 11 gadus mūsu rūpīgais darbs un attieksme pret katru klientu ir ļāvuši mums iegūt Latvijas iedzīvotāju uzticību un nest godīgākā apdrošinātāja vārdu. Mēs vēlamies pateikties par izrādīto uzticību un augsto novērtējumu mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, jo apzināmies, ka mūsu darbības sfērā klienti pie mums vēršas viņiem grūtā brīdī, kad ir īpaši svarīgi saglabāt toleranci, profesionalitāti un godīgu attieksmi. Klientu atzinību redzam arī savos pārdošanas rādītājos, jo 2013.gadā BALTA auga straujāk par Latvijas nedzīvības apdrošināšanas tirgu, sasniedzot 12% pieaugumu pret iepriekšējo gadu, kad saskaņā ar BALTA aplēsēm un Latvijas apdrošinātāju asociācijas datiem, kopējais nedzīvības tirgus auga par 7%,” uzsver BALTA valdes priekšsēdētājs Ķestutis Šerpitis.

Kopumā socioloģiskajā aptaujā savu atzinumu par apdrošināšanas kompānijām sniedza 1005 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem. Socioloģiskā aptauja tika veikta ar mērķi noskaidrot, kuras no apdrošināšanas kompānijām iedzīvotāji uzskata par godīgām un korektām savā attieksmē pret klientu. Aptauja tiek veikta jau 12 gadus, kuru laikā apdrošināšanas kompānija BALTA ir spējusi izcīnīt godīgākās kompānijas nosaukumu 11 reizes.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Socioloģiskajās aptaujās iedzīvotāji 11 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:
Anita Irbīte
BALTA komunikācijas speciāliste
Tel.: 2 6372678
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv