BALTA klientiem nozagtie „Range Rover” atrasti, bet zādzību bums var turpināties

24.05.2013

Pēdējā mēneša laikā auto zagļi Latvijā ir nozaguši četrus „Range Rover” spēkratus, no kuriem divi baltas krāsas apvidus auto pieder BALTA klientiem. Pateicoties BALTA drošības pārvaldes speciālistu, „Guard Systems Latvia” un Valsts policijas operatīvai un profesionālai rīcībai, abi apdrošinātāja klientiem nozagtie spēkrati jau ir atgūti. Diemžēl joprojām ir pamats prognozēt, ka šādu zādzību skaits var pieaugt.

Aprīlī, saņemot ziņu par „Range Rover” zādzību bumu Sanktpēterburgā, Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) aicināja šādas markas auto īpašniekus būt piesardzīgiem, jo tika pieļauta iespēja, ka šis zādzību vilnis var sasniegt arī Latviju.

„Pateicoties sadarbībai ar kolēģiem māsas kompānijās, kā arī vairāku gadu laikā uzkrātajai pieredzei, mēs spējam saviem klientiem sniegt kvalitatīvu palīdzību. Šādos zādzību gadījumos ir svarīgi rīkoties uzreiz pēc notikušā, tāpēc zagto automašīnu meklēšanu neatliekam. BALTA pieredzē ir bijuši gadījumi, kad nozagto auto atgūstam tik īsā laika posmā, ka klients, piemēram, atrodoties ceļojumā, vēl nemaz nav pamanījis sava spēkrata prombūtni. Tomēr aicinām „Range Rover” spēkratu īpašniekus tuvākajā laikā būt uzmanīgiem un pievērst papildu uzmanību savas automašīnas drošībai, jo pēdējās zagļu aktivitātes liecina, ka pēc šādiem auto ir augsts pieprasījums garnadžu aprindās,” skaidro BALTA drošības pārvaldes vadītājs Egīls Sīlis-Jaunsīlis.

Rūpējoties par saviem klientiem, aprīļa nogalē BALTA ziņoja par „Range Rover” zādzībām Sanktpēterburgā, kur trīs nedēļu laikā tika nozagti 46 „Range Rover” spēkrati, savukārt Latvijā mēneša laikā – četras šādas automašīnas. Tostarp minēto auto zādzības Sanktpēterburgā turpinās. Līdz ar to, lai pasargātu savus spēkratus, BALTA aicina autovadītājus rūpēties par savu braucamo drošību.


Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.


Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.