BALTA uzsāk cenu atspoguļošanu divās valūtās

23.08.2013

Lai ļautu klientiem vieglāk pierast pie pārmaiņām un realizētu iniciatīvas „Godīgs eiro ieviesējs” praksē, no vakardienas, 22.augusta pirms likumos paredzētā termiņa - 1.oktobra - Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) ir sākusi uzrādīt polišu cenas divās valūtās – latos un eiro.

Sākot ar vakardienu, gatavojot rēķinus, BALTA KASKO, īpašuma apdrošināšanas un OCTA polises cena tiek atspoguļota gan eiro, gan latos. Tāpat klienti bez papildu komisijas, izvēloties atbilstošo kontu un veicot pārskaitījumu bankā, var veikt maksājumu gan latos, gan eiro.

Kā ziņots iepriekš, BALTA bija viens no pašiem pirmajiem Latvijas uzņēmumiem, kas kopā ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, atbildīgajiem ministriem un citiem lielākajiem Latvijas uzņēmumiem parakstīja „Godīgs eiro ieviesējs” memorandu.

BALTA finanšu direktors Uldis Dzintars norāda: „Kā viens no pirmajiem uzņēmējiem, kas pievienojās iniciatīvai un parakstīja memorandu, mēs apņemamies atbildīgi un godprātīgi norādīt skaidras un precīzi pēc valūtas maiņas kursa pārrēķinātas polišu cenas. Tas nozīmē, ka mēs neizmantosim pāreju uz eiro kā ieganstu, lai celtu mūsu pakalpojumu cenas. Lai klienta apkalpošana būtu kompetenta un ērta, esam sākuši apmācīt savus darbiniekus un veikt izmaiņas IT sistēmās. Mēs arī esam pievērsušies tam, kā eiro ieviešana ietekmēs darbinieku atalgojumu.”

Uldis Dzintars skaidro, ka, ieviešot eiro, BALTA ir nolēmusi darbinieku fiksēto atalgojumu, konvertējot uz eiro, apaļot uz augšu. Patlaban tiek plānots, kā godīga eiro ieviesēja praksi popularizēt sadarbības partneru un klientu vidū.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.


Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv