Clean R darbiniekiem apdrošināšanu izvēlas ar lielu atbildību - “Stipru veselību ir pelnījis ikviens mūsu darbinieks”

09.11.2020

Apdrošinātāju piedāvājumu klāsts ar katru gadu aug, tādējādi spējot noklāt ikkatra strādājošā veselības apdrošināšanas vajadzības. Tomēr jāatrod savs apdrošinātājs – tāds, kas piedāvās uzņēmuma specifikai labāko un piemērotāko risinājumu. Sadarbojoties ar apdrošināšanas kompāniju BALTA, mums ir izdevies nodrošināt vērtīgākus veselības apdrošināšanas pakalpojumus mūsu darbiniekiem, akcentē vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”.

Daudzi darbinieki veselības apdrošināšanu izmanto profilaktiskiem pasākumiem, bet citiem tas ir veids, kā sakārtot hroniskas vai akūtas veselības problēmas. Lai saprastu, kā realitātē darbojas un noder veselības apdrošināšana, aicinājām uz sarunu vides pakalpojumu uzņēmuma “Clean R” personāla un administratīvā departamenta vadītāju Elitu Tīlīti. “Clean R” savus darbiniekus apdrošina vairākus gadus, bet pēdējos gados ir izvēlējušies apdrošināšanas kompāniju BALTA, par kuras sadarbību labprāt pastāstīs mums.

Vides pakalpojumu uzņēmumā “Clean R” strādā vairāk nekā 1300 darbinieku ar plašu vides pakalpojumu klāstu. Uzņēmums piedāvā turpat 40 pakalpojumus tādās jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko teritoriju labiekārtošana un uzturēšana, telpu uzkopšana, kā arī koplietošanas ceļu tīrīšana, dezinfekcijas darbi, ēku demontāžas pakalpojumi un būvniecības atkritumu apsaimniekošana, sākot ar būvgružu pieņemšanu un beidzot ar to šķirošanu un pārstrādi.

 “Ņemot vērā plašo darbības jomu un zonu spektru, “Clean R” darbinieki strādā dažādās lokācijās un tos tieši vai netieši apdraud Covid-19 vīrusa straujā izplatība Latvijā, tāpēc mēs nodrošinām visu iespējamo, lai darbinieki būtu drošībā, - tiem ir sejas maskas, dezinfekcijas līdzekļi un cimdi. Lai gan no Covid-19 nav pasargāts neviens,tomēr ar veselības apdrošināšanu ikviens darbinieks var būt drošs, ka polise būs kā papildu drošības garants - nepieciešamības gadījumā darbinieks laikus varēs izmantot ārstniecības pakalpojumus. Mums ir ļoti svarīgi, lai mūsu darbinieki zina, ka apdrošināšana nodrošina tūlītēju iespēju apmeklēt ārstu un nav jāsatraucas par augstām izmaksām, kas, iespējams, konkrētajā brīdī darbinieka ģimenes budžetam ir neplānots un pārāk dārgs pakalpojums,” stāsta Elita Tīlīte.

Pienākot rudenim, administrācijas darbiniekiem birojā tiek nodrošinātas tējas ar citronu, ingveru un citiem imunitāti stiprinošiem produktiem, divas reizes nedēļā papildu vitamīnu devu nodrošina arī bagātīgs augļu grozs, tomēr ārpus biroja strādājošajiem šādas rūpes uzņēmumam nodrošināt nav iespējams. Tīlīte uzsver: “Darba specifikas dēļ mūsu darbinieki strādā arī maiņās objektos. Daudziem darba vieta ir mašīna, veikals, kas jāuztur tīrs, vai iela, kur jāslauka lapas. Diemžēl nav iespējams visiem šiem darbiniekiem nodrošināt tējas un vitamīnus, lai cik ļoti to vēlētos, jo katrs darbinieks mums ir ārkārtīgi svarīgs. Katrs darbinieks ir neaizstājams elements kopējā mehānismā, un bez mūsu cilvēku darba nedarbotos arī uzņēmuma kopējais mehānisms.”

Tīlīte stāsta arī, ka pretvīrusa piesardzības pasākumi darbinieku veselībai ir bezgala būtiski, tomēr tikpat nozīmīgi ir domāt ilgtermiņā, par veselību kopumā. Izvēloties apdrošināšanas kompāniju, “Clean R” bija svarīgi, lai galvenie veselības apdrošināšanas ieguvumi būtu prioritāra palīdzība akūtu veselības problēmu gadījumā. Savukārt sekundāri veselības apdrošināšanas paketei jāspēj segt arī ikdienišķas vajadzības, piemēram, ārstu speciālistu konsultācijas, laboratoriskos izmeklējumus, kā arī vakcinācijas pakalpojumus. Latvijā vadošā un pieredzes bagātā apdrošināšanas sabiedrība BALTA viņu standartiem ir atbildusi par 100%, turklāt sadarbību paspilgtinājusi veiksmīgā komunikācija un pretimnākšana dažādās standarta un nestandarta situācijās.

“Vesels un laimīgs darbinieks ir produktīvāks un efektīvāks, tāpēc veselība visos laikos ir viena no prioritātēm. Mūsu uzņēmumam apdrošināt visus darbiniekus to lielā skaita dēļ nav lēts prieks, bet, ja ir jāizvēlas, tad šis ir ļoti svarīgs motivācijas un rūpju punkts,” piebilst Tīlīte.

Latvijā dažādu uzņēmumu administrācijas darbiniekiem veselības apdrošināšana lielākoties ir pašsaprotama, taču “Clean R” rūpējas arī par tiem darbiniekiem, kuri ir fiziskā darba veicēji un darbu veic neatkarīgi no laikapstākļiem

Tīlīte uzņēmumā strādā trīs gadus un droši var apgalvot, ka uzņēmumā “Clean R” BALTA veselības apdrošināšanu saņem darbinieki neatkarīgi no amata, sākot ar apkopējām, šoferiem un sētniekiem un beidzot ar vadītājiem.

“Mums ir svarīgi, lai darbinieks justu drošības spilvenu, jo, kā zinām, medicīna un slimību profilakse nav lēta. Mēs tiešā veidā šajā brīdī nodrošinām atbalstu saviem darbiniekiem,” uzsver Tīlīte.

Jautājām, kādi vēl motivējošie bonusi ir uzņēmumā, ar kuriem varētu palepoties, un saņēmām atbildi, ka šīs lietas nav lielīšanās vērtas - tā ir pašsaprotama mikroklimata veidošana: “Sākot ar darba vietas praktiskiem uzlabojumiem, gan remontējot telpas, gan iegādājoties jaunu aprīkojumu, un beidzot ar kolektīvu saliedējošām aktivitātēm. Mēs saviem darbiniekiem nodrošinām dažādus motivējošus pasākumus, konkursus un aktivitātes. Nekad neaizmirstam arī par darbiniekiem svētkos, kā arī esam kopā ne tikai priekos, kad ir bērniņa piedzimšana vai kāzas, bet arī palīdzam ar bēru izdevumiem, ja kas tāds ir skāris mūsu darbinieku. Mēs strādājam, lai katrs justos vajadzīgs un vērtīgs. Piemēram, tad, kad darbiniekiem pasūtam jaunus darba apģērbus, tieši viņiem vispirms jautājam, kas ir tas, kas vajadzīgs, lai apģērbs palīdzētu darbu darīt ērti un vieglāk, lai tas būtu ne viens pievilcīgs, bet arī funkcionāls un komfortabls.”

Piesakot savu uzņēmumu konsultācijai par veselības apdrošināšanu balta.lv līdz 30. novembrim, saņemiet bezmaksas dalību vebinārā “Komandas motivācija tiešsaistē”.

Uzzināt vairāk par BALTA veselības apdrošināšanu ŠEIT.

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.