Otro gadu pasniegs balvas Latvijas drošākajiem uzņēmumu autoparkiem

03.02.2014

Apmēram piekto daļu no kopējās satiksmes intensitātes Latvijā veido komerctransports. Lai uzlabotu kopējo satiksmes drošību, jau otro gadu Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) kopā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), „Drošas Braukšanas Skolu" (DBS) un Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) rīko konkursu par drošāko uzņēmuma autoparku. Konkursā tiek izvērtēti uzņēmumi un to īstenotā politika, sekojot līdzi ceļu satiksmes negadījumu skaita samazināšanai, autovadītāju izglītošanai un citiem drošības aspektiem.

Aicinām apmeklēt BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2013" uzvarētāju apbalvošanu 2014.gada 6.februārī Rīgas Brīvostas pārvaldē Rīgā, O.Kalpaka bulvārī 12

plkst. 10.00 - izglītojošs seminārs visiem konkursantiem
plkst. 14.00 – BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2013" uzvarētāju paziņošana

Pasākumā piedalīsies:
• LDDK ģenerāldirektore Līga Menģelsone;
• žurnāla „Autobild Lietuva” galvenais redaktors, viens no vadošajiem auto žurnālistiem Baltijā Vitoldas Milius;
• BALTA stratēģisko klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Ermīns Sniedze;
• CSDD valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš;
• Latvijas Automobiļu federācijas prezidents Jānis Naglis;
• autonomas „Sixt” vadītājs Baltijā Arnis Jaunzems;
• organizāciju psiholoģijas un veselības psiholoģijas speciālists Reinis Upenieks.

Ielūgumu varat apskatīt šeit.

Pirms uzvarētāju godināšanas visiem pasākuma dalībniekiem seminārā būs iespēja uzklausīt atzītu ekspertu viedokļus un noderīgu informāciju, kā rūpēties par uzņēmuma autoparku. Pasākumā ar secinājumiem par konkursa rezultātiem, reālo situāciju Latvijas uzņēmumu autoparkos, to lielākajiem veiksmes stāstiem un galvenajām problēmām dalīsies arī konkursa žūrija - BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS pārstāvji Artūrs Priednieks un Edmunds Ozolnieks, auto eksperts Normunds Avotiņš, kā arī satiksmes psihofizioloģe, Rīgas Pedagoģijas un inovāciju vadības akadēmijas inovāciju un attīstības prorektore Daina Voita.

„Mūsdienās uzņēmumiem ir jābūt sociāli atbildīgiem, rūpējoties gan par tehnisko drošību, gan par darbinieku un visas sabiedrības drošību. Man ir prieks redzēt, ka Latvijā ir tādi uzņēmumi, kas izturas atbildīgi pret savu autoparku, lai ne tikai uzņēmuma darbinieki justos pārliecināti par sava uzņēmuma un citu transportlīdzekļu tehnisko atbilstību tiesību aktiem un labai praksei, bet arī citi satiksmes dalībnieki, kas ikdienā pārvietojas ar saviem transporta līdzekļiem, justos droši,” uzsver LDDK ģenerāldirektore Līga Menģelsone.

Kā iepriekš ziņots, konkursa finālā iekļuvuši gan pazīstami, gan mazāk zināmi Latvijas uzņēmumi. Konkursa žūrija pēc pieteikumu izvērtēšanas, CSDD un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja datu analīzes finālam izvirzīja 12 uzņēmumus, kuru vidū ir, piemēram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, zāļu ražotājs „Grindeks”, uzņēmums „Latvijas Gāze” u.c. Konkursa galvenā balva ir drošas braukšanas apmācības Austrijā.

Par konkursu "Drošākais uzņēmuma autoparks"

BALTA gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks" konkursa mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā, sniedzot uzņēmumiem praktisku informāciju, kā uzlabot sava autoparka pārvaldību. Pirmo reizi konkurss notika 2012.gadā. Jau otro gadu to rīko apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar LDDK, DBS un CSDD. Konkursa mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta uzņēmumu autoparku pārvaldīšana, kā arī palīdzēt uzņēmumiem izvērtēt iespējamos riskus, kas saistīti ar uzņēmuma autoparku un sniegt padomus tā efektīvākā un drošākā vadīšanā, uzlabojot kopējo satiksmes drošību Latvijā.

Papildu informācija:

Anita Irbīte
BALTA komunikācijas speciāliste
Tel.: 2 6372678
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Juta Krīgere
„DBS” izpilddirektore
Tel.: 29426162
E-pasts: juta.krigere@dbs.lv

Kristīna Veihmane
LDDK Korporatīvās sociālās atbildības projektu vadītāja
Tel.: 67225162
E-pasts: kristina@lddk.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv