Pagarina pieteikšanos konkursam "Drošākais uzņēmuma autoparks 2013"

12.11.2013

Reaģējot uz potenciālo dalībnieku lūgumu dot iespēju pamatīgāk sagatavoties dalībai konkursā, nolemts par nedēļu pagarināt pieteikšanos BALTA gada balvai „Drošākais uzņēmuma autoparks 2013”. Tagad uzņēmumiem pieteikumus Latvijas Darba devēju konfederācijas, „Drošas Braukšanas Skolas” (DBS) un apdrošinātāja BALTA organizētajam konkursam iespējams iesniegt līdz šī gada 15.novembrim.

Dalība konkursā ir bez maksas. Tajā var pieteikties jebkurš uzņēmums, kura īpašumā ir vismaz 10 spēkrati. Lai startētu konkursā, nepieciešams aizpildīt 11 jautājumu anketu mājas lapā balta.lv. Tajā jāsniedz īsa informācija par uzņēmumu, tā darbības veidu un izmantoto komerctransportu. Pēc 1.kārtas pietiekšanās 2.kārtai tiks izvirzīti 10 labākie uzņēmumi. Lai noteiktu uzvarētāju, uzņēmumos klātienē paviesosies kompetenta žūrija, kuras sastāvā darbojas BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts un žurnālists Normunds Avotiņš, kā arī satiksmes psiholoģe Daina Voita.

Konkursa mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā, sniedzot uzņēmumiem praktisku informāciju, kā uzlabot sava autoparka pārvaldību. Tas pievērš uzmanību darba un tehnikas drošībai, darbinieku izglītošanai, risku izvērtēšanai un citiem autoparka pārvaldības jautājumiem. Konkurss noslēgsies 2014.gada janvārī. Tā galvenā balva ir drošas braukšanas apmācības ārvalstīs sadarbībā ar DBS. Tāpat visiem dalībniekiem būs iespēja janvārī apmeklēt balvu pasniegšanas ceremoniju un praktisku semināru ar atzītu vietējo un ārvalstu ekspertu dalību, kuri sniegs padomus, kā veiksmīgāk ikdienā pārvaldīt uzņēmuma autoparku.

Konkurss tiek organizēts otro gadu. Pērn BALTA gada balvā „Drošākais uzņēmuma autoparks 2012” piedalījās lielākie Latvijas uzņēmumi, piemēram, „Latvenergo”, „Latvijas Valsts meži”, „SEB līzings”, „Volvo Truck Latvia”, „CATA”, „Ventspils reiss”, „Grindex”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, „British American Tobacco Latvia” u.c.
 
Papildu informācija:
Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 26456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Juta Krīgere
„DBS” izpilddirektore
Tel.: 29426162
E-pasts: juta.krigere@dbs.lv

Kristīna Veihmane
LDDK Korporatīvās sociālās atbildības projektu vadītāja
Tel.: 67225162
E-pasts: kristina@lddk.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.