Piedalies loterijā “Kas meklē – tas atrod!” un laimē laikapstākļu staciju savam mājoklim

07.01.2016

Atsvaidzinot balta.lv izskatu, esam parūpējušies par patīkamiem pārsteigumiem BALTA mājaslapas apmeklētājiem. No 7. janvāra līdz 8. februārim 2016. gadā atrodi balta.lv piecus attēlus, kuros ir attēlota skudra Monika vai zilonis Oto, un uzklikšķini uz tiem. Atrodot tos, Tev būs iespēja pieteikt savu dalību loterijā, kurā trīs personas iegūs savā īpašumā Netatmo Weather Station laikasptākļu stacijas un piecas personas laimēs mobilo ierīču uzlādes komplektus. Laikapstākļu stacija ir praktisks un gudrs palīgs omulīga mājokļa atmosfēras radīšanā, kurš apkopos un parādīs visu Tavai veselībai un labsajūtai svarīgo informāciju. Savukārt mazie, bet ietilpīgie mobilo ierīču uzlādes komplekti paildzinās Tavu sasniedzamību un pieeju informācijai, kas ir svarīgi ceļojot vai neparedzamajā idkienā.

Veiksmīgas attēlu medības!

 

 

Uzzini vairāk Loterijas noteikumos.

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.