Praksē BALTA šogad pieredzi papildinājuši jau 28 studenti

09.09.2013

Ņemot vērā sarežģīto situāciju nodarbinātības jomā, jaunieši aktīvi izmanto iespējas iziet praksi dažādos uzņēmumos, lai pilnveidotu savas zināšanas un, iespējams, iegūtu pastāvīgu darbu. Arī Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) jau vairākus gadus piedāvā jauniešiem prakses vietas dažādās uzņēmuma struktūrvienībās, kas veiksmīgākajiem jauniešiem arī dod iespēju kļūt par pilntiesīgiem uzņēmuma darbiniekiem. Šogad BALTA prakses iespējas sniegusi jau 28 jauniešiem, no kuriem pieci nu ir kļuvuši par pastāvīgiem uzņēmuma darbiniekiem.

BALTA personāla speciāliste Santa Pedece norāda: „Jauniešiem prakse ir lieliska iespēja gūt praktisku pieredzi starptautiskā darba vidē, gan iesaistoties aktivitātēs savas struktūrvienības ietvaros, gan sadarbojoties ar citiem departamentiem un tādējādi apgūstot arī profesionālās spējas darboties aktīvā biznesa vidē. Tā ir iespēja pierādīt sevi un iegūt pastāvīgu darbu uzreiz vai arī nākotnē. BALTA praktikantiem tiek dota iespēja praktiski iesaistīties dažādu funkciju veikšanā un izmēģināt savus spēkus, nevis būt kā ēnai un vērot ikdienā notiekošo noteiktās jomās. Līdz ar to tā jau ir praktiska pieredze un labs ieraksts CV.”

Šogad uzņēmumā, izvērtējot 203 saņemtos pieteikumus, BALTA sniegusi prakses iespējas jau 28 jauniešiem, no kuriem pieci saņēma piedāvājumu uzsākt sadarbību jau pastāvīga darbinieka statusā finanšu, personāla, apdrošināšanas un korporatīvā segmenta pārdošanas departamentā. Turklāt tieši vasarā praksi izgājuši 9 jaunieši, no kuriem viens turpinās darbu BALTA līdz šī gada decembrim. Lai paplašinātu savas prasmes un zināšanas, arī patlaban ikvienam jaunietim ir iespēja pieteikties praksei dažādās uzņēmuma struktūrvienībās.

„Varam lepoties, ka BALTA jauniešiem kā potenciālais darba devējs ir ļoti pievilcīgs. Turklāt arī pēc vasaras mēs turpinām sadarboties ar praktikantiem un aicinām pieteikties praksē turpmākajiem mēnešiem visa gada garumā,” papildina Santa Pedece.

Līdz šim BALTA praktikanti visbiežāk ir darbojušies finanšu, personāla, komunikāciju, pārdošanas un atlīdzību departamentos. Tikmēr visvairāk jauniešu pieteikumu 2013. gadā tika saņemti tieši uz mārketinga prakses vietām. Tiesa, jāpiebilst, ka prakses vietas tiek piedāvātas arī tehniskajā, informācijas tehnoloģiju, risku vadības un juridiskajā departamentā. Lai pieteiktos praksei, nepieciešams nosūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu darbs@balta.lv. Savukārt sīkāka informācija atrodama www.balta.lv sadaļā "Karjera".


Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.


Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Ieva Kārkliņa
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 26 006 017
E-pasts: i.karklina@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv