Vairāk par KASKO

Brauc droši! BALTA KASKO apdrošināšana – drošībai un Tavam sirdsmieram!

Autovadītāji visā Latvijā izvēlas BALTA KASKO apdrošināšanas polisi, jo zina, ka mēs strādājam godprātīgi, balstoties uz skaidriem noteikumiem un faktiem, piekopjot caurspīdīgu atlīdzību regulēšanas procesu un nepiemērojot ierobežojumus par neuzmanību. BALTA jau vairākus gadus ir atzīta par godīgāko apdrošinātāju Latvijā. 

KASKO apdrošināšana pasargās Tevi no neparedzētām izmaksām, kas radušās Tava transportlīdzekļa:

 • Bojājumu gadījumos – ceļu satiksmes negadījumi, bedres, skrāpējumi, sadursme ar stāvošiem objektiem, krītoši priekšmeti, citu personu ļaunprātīga rīcība, ugunsgrēki, ieskaitot no īssavienojuma, dabas stihijas, dzīvnieku un putnu radīti bojājumi.
 • Zādzības, laupīšanas vai apzagšanas gadījumā – transportlīdzekļa vai kādas tā daļas zādzība, nolaupīšana vai zādzības mēģinājumā tam nodarīti bojājumi. 

Visu risku KASKO

Visu risku KASKO apdrošināšana ietver Latvijas tirgū plašāko apdrošināto risku segumu. Tieši tā! Visu risku segums nodrošinās atlīdzības saņemšanu arī par tādiem zaudējumiem, ko standarta KASKO neatlīdzina.

 • Visu risku KASKO segums – sedz jebkādu pēkšņu un neparedzētu bojājumu neatkarīgi no cēloņa (riska)

 • Bez papildu maksas ir iekļauts daudz papildu segumu, piemēram, hidrotrieciens, atslēgu aizvietošana, numura zīmes pazaudēšana u. c.


Remontdarbu kvalitātes garantija

BALTA rūpīgi izvēlas sadarbības partnerus – autoservisus, kas veic BALTA klientu transportlīdzekļu remontu. Tāpēc varam garantēt, ka remontdarbu kvalitāte būs teicama.

Pēc katra apmaksātā remonta BALTA ieteiktā sadarbības autoservisā, Tu saņemsi garantijas talonu, kas būs apliecinājums paveiktā remonta kvalitātei atbilstoši patērētāju tiesību aizsardzības normatīvajiem aktiem. Ja garantijas periodā Tev radīsies jautājumi par veiktā remonta kvalitāti, BALTA iesaistīsies šī jautājuma risināšanā arī tad, ja remontu veikušais autoserviss vairs nebūs BALTA sadarbības partneris.

BALTA klientus, kuri ierodas autoservisā remonta izmaksu aprēķina izveidei, apkalpo ārpus rindas.

Atsauksmju vai pretenziju gadījumā sazinies ar BALTA atlīdzību kontaktcentru pa tālruni 67 533 375


Cik maksā KASKO apdrošināšana?

 • Tava transportlīdzekļa KASKO apdrošināšanas cena ir atkarīga no Tavas individuālās apdrošināšanas vēstures, transportlīdzekļa markas, modeļa, vecuma un vairākiem citiem tehniskajiem parametriem, kā arī no tā, kādu pašriska apmēru Tu izvēlēsies:
 • Jo lielāks būs Tavs pašrisks, jo lētāka būs Tava KASKO apdrošināšanas polise – ar pašrisku Tu apliecini savu gatavību segt (mazu) daļu no iespējamiem (lieliem) zaudējumiem. Lielo atlikumu Tavā vietā segs BALTA!
 • Jo ilgāk Tu būsi lojāls BALTA klients, saglabājot stabilu atlīdzību vēsturi, jo zemāka būs KASKO cena.

Palīdzība uz ceļa

Pērkot BALTA KASKO apdrošināšanu, Tu vienmēr saņemsi diennakts palīdzību uz ceļa . Tas nozīmē, ka tehnisku problēmu vai avārijas gadījumā viens zvans 675 333 75 un mēs dosimies Tev palīgā! 

Palīdzība uz ceļa nodrošina konsultācijas pa tālruni, tehnisku problēmu novēršanu, transportlīdzekļa evakuāciju, taksometra pakalpojumus tā pasažieriem, aizvietošanas auto, ja Tavu transportlīdzekli nav iespējams saremontēt vienas dienas laikā, kā arī viesnīcu, ja negadījums noticis ārzemēs. 


Pasažieru apdrošināšana

Parūpējies ne tikai par sava transportlīdzekļa drošību, bet arī par tajā sēdošajiem braucējiem – sevi un saviem pasažieriem! Papildus KASKO apdrošināšanai iegādājies arī nelaimes gadījumu apdrošināšanu.


Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv