Valentīni un Valentīnas visbiežāk izvēlas apdrošināt savu auto un īpašumu

14.02.2018

Visbiežāk Valentīni un Valentīnas izvēlas apdrošināt savu īpašumu un automašīnas, par ko tiek pieteikts arī lielākais atlīdzību skaits, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati. Kopumā pēdējo trīs gadu laikā abiem vārdu īpašniekiem BALTA atlīdzībās izmaksājusi vairāk nekā 210 tūkstošus eiro.

“Atzīmējot Valentīna dienu, arī mums bija interesanti uzzināt, cik atbildīgi pret sevi un apkārtējiem ir, iespējams, romantiskāko vārdu īpašnieki. Jāatzīst, ka apdrošināšanas pakalpojumu izvēlē gan Valentīni, gan Valentīnas ir vienisprātis, priekšroku dodot īpašuma un transporta apdrošināšanai. To iegādājušies attiecīgi 39% un 35%. Pie biežākajām izvēlēm ir arī ceļojumu un nelaimes gadījumu apdrošināšana,” norāda Juta Šteinerte, BALTA komunikācijas vadītāja.


Arī atlīdzības visbiežāk – 74% gadījumu – tiek pieteiktas tieši par īpašumam un transportam nodarītajiem bojājumiem, turklāt šo vārdu īpašniekiem vairākkārt nācies saskarties ar ugunsgrēku rezultātā radīto zaudējumu novēršanu. Lai gan atlīdzības biežāk piesaka Valentīni, lielākās izmaksātās atlīdzības rekords pieder Valentīnai – vairāk nekā 30 tūkstoši eiro.


Saskaņā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem Latvijas iedzīvotāju reģistrā kopumā iekļauti 2,6 tūkstoši personu ar vārdu Valentīns, turpretī Valentīnas, kuras savu vārda dienu gan atzīmē īsi pirms Sv. Valentīna dienas – 30. janvārī –, reģistrētas krietni vairāk – 19,5 tūkstoši.
Viens no šīs romantiskās dienas neiztrūkstošiem elementiem ir sveces, tāpēc BALTA aicina visus svētku svinētājus atcerēties par drošību – aizdegtas sveces jānovieto drošā vietā, kārtīgi jānostiprina, kā arī nekādā gadījumā tās nedrīkst atstāt bez uzraudzības!

Par apdrošinātāju BALTA


Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2016. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU GRUPA parakstīja 3,4 miljardu eiro lielas apdrošināšanas prēmijas. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

Ieva Balode,
NORDS PORTER NOVELLI
vecākā projektu vadītāja
Tel.: +371 26 15 84 80
E-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.