Traki droša vasara ar BALTA!

Traki droša vasara ar BALTA!

Traki drošai vasarai būs būt! Pateicoties vecāku augstajai aktivitātei, visas BALTA kampaņas “Traki droša vasara” bezmaksas polises ir pieteiktas, tāpēc reģistrācija kampaņai ir noslēgta. Priecājamies par vecāku lielo interesi un rūpēm – lai mums visiem pozitīviem piedzīvojumiem bagāta un droša vasara!

BALTA dāvina bezmaksas apdrošināšanu bērniem drošiem vasaras piedzīvojumiem!

Esam sagatavojuši dāvanu drošai vasarai – bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu bērniem.

BALTA bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšana sniegs atbalstu TIKAI gadījumos, kad gūtas šādas traumas*:

  • lūzumi;
  • apdegumi.

Bezmaksas apdrošināšanai vari pieteikties no 17.04.2023. līdz 30.04.2023. Pēc tam bezmaksas apdrošināšanas polises noformēt vairs nebūs iespējams.

Bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšana būs spēkā: 01.06.—31.08.2023.

Apdrošināšanu var pieteikt bērniem vecumā no 2 līdz 18 gadiem. Pieteikumu apdrošināšanai ir tiesības aizpildīt tikai bērna vecākam vai tā likumiskajam pārstāvim.

Apdrošinājuma summa: 1000 EUR.

Vienam bērnam ir spēkā tikai viena akcijas ietvaros izsniegta bezmaksas nelaimes gadījuma apdrošināšanas polise.

Ar akcijas noteikumiem vari iepazīties ŠEIT.

Bezmaksas apdrošināšanas polišu skaits ir ierobežotā daudzumā.

* Šī bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanas līguma (polises) noteikumi paredz atlīdzību izmaksāt tikai par traumām, kas minētas šeit un norādītas noteikumu Nr 4305.11.01 pielikumā “Traumas II”. Polises noteikumi neparedz atlīdzināt zaudējumus, kas radušies apdrošinātajai personai, nodarbojoties ar sportu, izņemot tos sporta veidus, kuri norādīti minēto noteikumu 4.2. punktā (Atpūtas aktivitātes). Bezmaksas apdrošināšanas ietvaros atlīdzība netiek izmaksāta par vieglām traumām (piemēram, mežģījumiem, sastiepumiem, mīksto audu bojājumiem utt.).