Traki droša vasara ar BALTA turpinās!

Traki droša vasara ar BALTA turpinās!

Mēs, BALTA, sakām Tev paldies par uzticību, izvēloties BALTA nelaimes gadījumu  apdrošināšanu skolēnam traki drošai vasarai. Lai drošs būtu arī skolas laiks, esam sagatavojuši Tev ļoti īpašu un līdz šim nebijušu piedāvājumu – 20% atlaidi jebkurai BALTA standarta nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmai*!

Mēs lepojamies ar plašāko nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmu klāstu, tāpēc zini – kopīgi atradīsim Tev un Tavai ģimenei piemērotāko!

Iegādājoties BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšanu, Tu piedalīsies arī loterijā ar iespēju laimēt Jānis Roze grāmatnīcas dāvanu karti 25 EUR vai 50 EUR vērtībā veiksmīgam mācību gada sākumam!

Loterijas atļaujas numurs 6378.
* Piedāvājums attiecas uz klientiem, kuri piedalījušies akcijā “Traki droša vasara”, aktivizējot bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu skolēnam vasaras periodam. Piedāvājums spēkā tikai jaunslēgumiem, un tā ietvaros iespējams apdrošināt gan skolēnus, gan pieaugušos. Akcijas periods: 08.08.2020. – 30.09.2020.
** Balvu skaits ierobežots.


BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšana – Tava optimisma vairogs!

Plašs pamatsegums: apdrošināšana būs atbalsts, ja gūtas traumas un izmežģījumi, apdegumi, apsaldējumi, saindēšanās, elektrotraumas, dzīvnieku kodumi u.c.

✔ Kompensācija par traumas faktu līdz 4 000 EUR

✔ Ērču encefalīta vai Laimas slimības gadījuma kompensācija līdz 500 EUR

✔ Izdevumu apmaksa par medicīnisko palīdzību Latvijā un ārvalstīs: maksas operācijas, diagnostika, rehabilitācija u. c.

Bez papildu maksas seguma iekļautas tādas atpūtas aktivitātes kā dejošana, mākslas vingrošana, peldēšana, skriešana u. c.

Bez pašriska un bez slēptiem nosacījumiem minimālam ārstēšanas ilgumam pēc traumas

Ņem vērā - ja skolēns ir sporta skolas vai sporta kluba dalībnieks un ar sportu nodarbojas ikdienā, apdrošināšanas polisē ir iespēja iekļaut par papildu samaksu arī paaugstināta riska un ekstrēmā sporta aktivitātes.


TESTS: Cik daudz zini par drošību?

Ar pārliecību, ka drošība ir pirmajā vietā, sadarbībā ar Valsts policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju un nodibinājumu “Centrs Dardedze” esam izveidojuši zināšanu pārbaudes testu vecākiem kopā ar bērniem. Jo zināšanu, tāpat kā piesardzības, nekad nevar būt par daudz!


Traki droša vasara – bezmaksas BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšana skolēniem

Vasaras sākumā BALTA aicināja ikvienu parūpēties par traki drošu vasaru, piesakoties bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanai skolēniem. Lai gan bezmaksas apdrošināšanai vairāk pieteikties nav iespējams, aicinām pārliecināties par drošības zināšanām, aizpildot testu, un uzzināt vairāk par BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšanu.


Informācija par BALTA bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanau skolēniem

Apdrošināšanas piedāvājumā ir ietverts tikai apdrošināšanas risks “Traumas III”, apdrošināšanas noteikumi ir pieejami šeit:
Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumi Nr.4305.02

Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumu Nr.4305.02 pielikums “TRAUMAS III

Lūdzam vērst uzmanību, ka šajā polisē nav iekļauti un nav spēkā  sporta veidi un aktivitātes, kuri nav norādīti noteikumu 4.2 punktā un gadījumos, ja bērns nodarbojas ar sporta veidiem, kuri  ir norādīti 4.2.2. punktā, sporta skolas, sporta klubā vai sporta federācijas ietvaros.

Akcijas noteikumi pieejami šeit