Traki droša vasara ar BALTA!

Traki droša vasara ar BALTA!

Pieteikšanās bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanai skolēniem ir beigusies! Tomēr vēl vari pārbaudīt savas un sava skolēna zināšanas, aizpildot testu par drošību un pārliecinoties, ka esat gatavi traki drošai vasarai!

Ņemot vērā lielo atsaucību, mums ir nepieciešams nedaudz vairāk laika, lai sazinātos ar ikvienu no jums – BALTA speciālisti sazināsies bezmaksas apdrošināšanas ņēmējiem mēneša laikā, lai izskaidrotu segumu un atbildētu uz jautājumiem, ja tādi radušies.

TESTS: Vai esi gatavs traki drošai vasarai?

Ar pārliecību, ka vasarai ir jābūt traki drošai, sadarbībā ar Valsts policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju un nodibinājumu “Centrs Dardedze” esam izveidojuši zināšanu pārbaudes testu par drošību vecākiem kopā ar bērniem. Jo zināšanu, tāpat kā piesardzības, nekad nevar būt par daudz.

Tests sevī ietver jautājumus par drošību uz ceļa, mājās un dabā, drošību attiecībās, elektrodrošību, ugunsdrošību u.c., un tas piemērots bērniem vecumā no 6 – 12 gadiem – protams, pārbaudot zināšanas kopā ar vecākiem.


Kas ir BALTA bezmaksas apdrošināšana skolēniem?

BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšana sniegs atbalstu gadījumos, kad gūtas šādas traumas:

izmežģījumi un lūzumi

  saišu sastiepumi

zobu traumas

galvas smadzeņu satricinājums

acu un auss traumas

saindēšanās ar ķīmiskām vielām vai indīgiem augiem

apdegumi

elektrotraumas

čūsku kodumi u.c.


Apdrošināšanas piedāvājumā ir ietverts tikai apdrošināšanas risks “Traumas III”, apdrošināšanas noteikumi ir pieejami šeit:
Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumi Nr.4305.02

Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumu Nr.4305.02 pielikums “TRAUMAS III

Lūdzam vērst uzmanību, ka šajā polisē nav iekļauti un nav spēkā  sporta veidi un aktivitātes, kuri nav norādīti noteikumu 4.2 punktā un gadījumos, ja bērns nodarbojas ar sporta veidiem, kuri  ir norādīti 4.2.2. punktā, sporta skolas, sporta klubā vai sporta federācijas ietvaros.

Akcijas noteikumi pieejami šeit