Kā rīkoties, ja notikusi zādzība

Domēr nav izdevies izvairīties no zādzības, nekavējoties izsauc policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110!

Ja esi mājokli apdrošinājis BALTA, tad piesaki atlīdzību pa tālruni 675 333 75, mobilajā lietotnē vai www.balta.lv, uzskaitot nozagtās mantas un to aptuveno vērtību. BALTA sazināsies ar policiju, saņems apstiprinājumu zādzības faktam un veiks atlīdzības izmaksu.

Esi vērīgs un, manot aizdomīgas personas vai automašīnas, kurās sēdošie novēro svešu īpašumu vai veic citas aizdomīgas darbības, piefiksē svarīgas detaļas un nekavējoties zvani policijai pa tālruņa numuru 110! Ikviens šāds zvans, arī par vēl neizdarītu noziegumu, var palīdzēt policijai aizturēt noziedzniekus.

 

atpakaļ

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Barkovska
  E-pasts: lina.barkovska@balta.lv