BALTA apdrošina visus „Krastu mača” dalībniekus

11.08.2016

Jau šajā nedēļas nogalē, 13. – 14.augustā Rīgas svētku ietvaros norisināsies septītais diennakts basketbola maratons "Krastu mačs". Atbalstot aktīvu dzīvesveidu un rūpes par veselību un drošību, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) visiem "Krastu mača" dalībniekiem uz spēles laiku nodrošinās nelaimes gadījumu apdrošināšanu 5000 eiro vērtībā.  

 

„Mēs kā apdrošinātāji saprotam – aktīvi sportojot, var gadīties visādi, tāpēc, lai arī šogad „Krastu mača" dalībnieki justos droši, cīnoties par uzvaru, BALTA parūpēsies par nelaimes gadījumu apdrošināšanu spēles laikā. Katrs diennakts basketbola turnīra dalībnieks uz laukuma būs apdrošināts 5000 eiro vērtībā. Vēlam visiem dalībniekiem sportiski draudzīgu spēles garu, neaizmirstot par cieņpilnu attieksmi pret savu un apkārtējo veselību un drošību,”  komentē BALTA korporatīvā segmenta pārdošanas direktors Mārtiņš Rozentāls.

 

„Krastu mača" organizators Edgars Jaunups: „„Krastu mačs" mums kā svētku rīkotājiem nozīmē lielu atbildību pret visiem tā dalībniekiem, kuri visu diennakti dodas laukumā jebkuros laika apstākļos. Esam priecīgi un pateicīgi, ka viens no turnīra sadarbības partneriem un atbalstītājiem ir Latvijā lielākā apdrošināšanas kompānija BALTA, kas jau otro gadu apdrošina visus spēles dalībniekus, tādējādi padarot šo pasākumu vēl drošāku un pievilcīgāku dalībniekiem."

 

Diennakts basketbola maratons „Krastu mačs” 13.augustā pulksten 15:00 tiks atklāts ar basketbola kluba „VEF Rīga” spēli pret „Ghetto basket”, pusnaktī laukumā dosies mūziķi un aktieri, bet svētdien, 14.augustā turnīru noslēgs politiķu spēle. Turnīru organizē basketbola klubs „VEF Rīga”.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

 

Juta Šteinerte

BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja

Tel.: +371 26 456 444

E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

 

Arita Krūze

„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja

Tel.:+371 28 337 073

E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv