Apdrošināšanas pakalpojumu darbība –aktuālie jautājumi Izraēlas situācijā

09.10.2023

Mums kā apdrošinātājam ir ļoti svarīgi pildīt savus solījumus un nodrošināt pakalpojumu, tomēr tas nav iespējams tādā situācijā, kāda šobrīd ir Izraēlā. Strauji saasinoties drošības situācijai, kas rada ievērojamus drošības riskus un neprognozējamu situācijas attīstību tuvākajā nākotnē, aicinām šobrīd neceļot uz Izraēlu. Latvijas iedzīvotāji aicināti nekavējoties izceļot no Izraēlas valsts teritorijas.

Ar aktuālāko informāciju aicinām iepazīties Ārlietu ministrijas mājaslapā

Aicinām personas, kuras iegādājās ceļojumu apdrošināšanas polises ar Izraēlu kā ceļojuma galamērķi, sazināties ar mūsu konsultantiem vai sūtīt iesniegumu uz info@balta.lv, un mēs pārtrauksim izdotās ceļojuma apdrošināšanas polises.

_____________________________________________________________________________

Sniedzam palīdzību mūsu klientiem!

Informējam, ka saskaņā ar apdrošināšanas noteikumiem ceļojumu polises nedarbojas valstīs, kur notiek karadarbība. Vienlaikus, izprotot sarežģīto situāciju, atbalstīsim mūsu klientus, kuri ieceļoja Izraēlas teritorijā pirms 07.10.2023.

 Personām, kuras ieceļoja Izraēlas teritorijā pirms 07.10.2023, lūdzam :

Neskatoties uz to, ka polises nedarbojas teritorijās, kur notiek karadarbība, AAS BALTA nodrošinās neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu un repatriāciju līdz 21.10.2023!

Personām, kuru polisē ir iekļauts risks “Ceļojumu atcelšana, pārtraukšana”, līdz 21.10.2023 tiks atlīdzināti izdevumi par biļetes pārformēšanu vai jaunas ekonomiskās klases biļetes iegādi, lai atgrieztos no bīstamās teritorijas pirms plānotā laika*.

 Palīdzība norādītajā teritorijā pēc 21.10.2023. netiks nodrošināta.

*AAS BALTA neatlīdzina citus izdevumus, kā arī neorganizē Jūsu atgriešanos Latvijā vai Mītnes valstī. Apdrošināšanas aizsardzība ir spēkā ar nosacījumu, ka persona ievēro kompetento iestāžu norādījumus atgriešanās organizēšanā un nav iesaistīta karadarbībā.

Ceļojumu atcelšanas risks nav spēkā, jo tas neparedz izmaksāt atlīdzību par nenotikušu ceļojumu, kā iemesls ir karadarbība. Lūdzam sazināties ar savu aviopārvadātāju vai ceļojumu aģentūru šī jautājuma risināšanai.

_____________________________________________________________________________

Iegādājoties ceļojumu vai nelaimes gadījumu apdrošināšanu, lūdzam ņemt vērā, ka apdrošināšanas segums Izraēlā kara apstākļos nav spēkā.

Vēršam uzmanību, ka nevienā apdrošināšanas produktā karš nav apdrošināšanas gadījums un zaudējumi, kas radušies kara dēļ, netiek segti. Tas atrunāts arī  Apdrošināšanas līguma likuma 18. pantā:

“18. pants. Izņēmumi

(1) Ja apdrošināšanas līgumā nav noteikts citādi, apdrošinātājs nav atbildīgs par nodarītajiem zaudējumiem, kuri radušies:

1) karadarbības, terorisma, masu nemieru, radioaktīvas saindēšanas, radioaktīva piesārņojuma, dabas katastrofu un citu līdzīgu apdrošināšanas līgumā noteikto gadījumu dēļ;”

Plašākai informācijai aicinām iepazīties ar ceļojumu apdrošināšanas noteikumu punktu  86.4.1, savukārt nelaimes gadījumu apdrošināšanā – noteikumu punktu 21.1.1.

___________________________________________________________________________________________________

Izsakām līdzjūtību visiem teroristu uzbrukumos cietušajiem un cietušo un bojā gājušo tuviniekiem!

  

 

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.