BALTA – godīgākais apdrošinātājs jau 18. reizi!

03.01.2022

Jaunākajā LETA un SKDS apdrošināšanas tirgus apskatā noskaidrots, ka Latvijas iedzīvotāji jau 18. reizi nosaukuši BALTA par godīgāko apdrošinātāju nozarē. Esam pagodināti un iepriecināti par novērtējumu, jo uzskatām, ka godīgums ir apdrošinātāja, iespējams, pati vērtīgākā īpašība!

Šī gada pētījumā BALTA par godīgāko nosaukuši 37,4% aptaujāto. Socioloģisko aptauju LETA uzdevumā veicis tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS. Aptauja tika veikta internetā (CAWI aptaujas metode). Aptaujā pēc stratificētās nejaušības izlases principa tika iekļauti 1005 Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Aptauja tika veikta no 08.11.20201. līdz 11.11.2021.

Aicinām iepazīties ar infografiku, kur vienuviet esam apkopojuši visas galvenās mūsu šogad saņemtās atzinības. Paldies BALTA komandai par darbu un mūsu klientiem, sadarbības partneriem un sabiedrībai par novērtējumu!

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv