Svarīga informācija komercīpašuma apdrošināšanas klientiem

21.12.2020

Mums, BALTA, ir svarīgi, lai šajā izaicinājumiem pilnajā laikā mūsu klientiem nebūtu jāraizējas par apdrošināšanu. Jau no šī gada pavasara, kad daudzi darbinieki sāka strādāt attālināti, līdz 2020. gada beigām paplašinājām polises segumu – apdrošināšana uzņēmuma aprīkojumam, ko darbinieks izmanto darbam attālināti, ir spēkā arī darbinieka pastāvīgajā dzīvesvietā. Redzot, ka attālinātais darbs būs mūsu dzīves sastāvdaļa arī tuvākajos mēnešos, šo paplašināto segumu attiecinām arī uz 2021. gada pirmajiem 6 mēnešiem. Atlīdzības limits aprīkojumam darbinieka dzīvesvietā ir 3000 EUR, pārējie AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polises) nosacījumi, tajā skaitā, apdrošinātie riski un apdrošināšanas objekts, paliek nemainīgi un šie nosacījumi ir spēkā līdz 2020. gada beigām.

Līdz ar šo AAS BALTA paziņo, ka visi spēkā esošie Komercīpašuma apdrošināšanas līgumi tiek papildināti ar šādiem papildu nosacījumiem:
Ar AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polisi) apdrošinātā kustamā manta ir apdrošināta, arī Apdrošinātā darbiniekiem to izmantojot, attālinātā darba vajadzībām savās pastāvīgajās dzīvesvietās. Attiecībā uz zaudējumiem par šādas mantas bojājumu vai zudumu, tai atrodoties Apdrošinātā darbinieka dzīvesvietā, tiek noteikts apdrošināšanas atlīdzības limits 3000 EUR apmērā. Šie papildu nosacījumi ir spēkā līdz 2021. gada 30. jūnijam. Pārējie AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polises) nosacījumi, tai skaitā apdrošinātie riski un apdrošināšanas objekts, paliek nemainīgi.

Ja radušies jautājumi vai vēlaties precizēt apdrošināšanas līguma nosacījumus, aicinām sazināties ar Jūsu apdrošināšanas konsultantu.

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv