Viktorija Puzo ir apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) Personāla departamenta direktore, kura uzņēmuma komandai pievienojās 2016. gadā. 

V. Puzo ir vairāk nekā 13 gadu pieredze personāla vadībā, viņa ieguvusi augstāko izglītību jurisprudencē Latvijā, kā arī papildinājusi zināšanas banku sektora un finanšu jomā Francijā. 

V. Puzo pieredzi personāla vadības specialitātē ieguvusi, strādājot dažādās nozarēs, tostarp finanšu sektorā. Sešus gadus Viktorija bija atbildīga par personāla vadības procesiem Latvijā un vēlāk Baltijas/Polijas reģionā kredītiestādē "Nordea banka", savukārt konsultāciju jomā pieredze iegūt uzņēmumā „Fontes Vadības konsultācijas”. V.Puzo ir starptautiska darba pieredze farmācijas sektorā, strādājot uzņēmumā „AstraZeneca” un pārvaldot personāla vadību Baltijas valstīs un Talantu attīstību Baltijā un Ziemeļvalstīs.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv