BALTA: Iedzīvotāji ir gatavi apdrošināšanas ilgtermiņa saistībām

22.11.2016

Kopš oktobra apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) klientiem piedāvā ilgtermiņa īpašuma apdrošināšanu, un līdzšinējā klientu aktivitāte liecina – iedzīvotāji ir gatavi uzņemties ilgtermiņa apdrošināšanas saistības.

 

„Ikdienas dzīves temps ar katru gadu pieaug, un arvien mazāk klientu savu brīvo laiku vēlas veltīt darījumu kārtošanai. Īpašuma ilgtermiņa apdrošināšana nozīmē ne tikai fiksētas izmaksas un nemainīgus risku seguma nosacījumus, bet arī ietaupītu laiku,” skaidro Līva Bogdanova, BALTA Īpašuma un speciālo produktu risku pārvaldes produktu vadītāja. Lai gan ilgtermiņa īpašuma apdrošināšanas polises BALTA klientiem piedāvā vien no šī gada oktobra, jau pašlaik šo pakalpojumu izvēlējušies vairāki simti Latvijas iedzīvotāju.

 

Līdzšinējā pieredze iezīmē vēl kādu tendenci – ilgtermiņa saistības labprātāk izvēlas iedzīvotāji ārpus Rīgas. „Šī tendence ir ļoti cieši saistīta ar ikdienas dzīves ritma atšķirībām – reģionu iedzīvotāji vairāk uzticas savam apdrošināšanas konsultantam, tāpēc ilgtermiņa saistības vērtē kā pozitīvu pienesumu kopējai sadarbībai, savukārt Rīgā dzīvojošie ir atvērtāki īpašajiem akcijas piedāvājumiem, izvairoties no ilgtermiņa saistībām,” komentē L. Bogdanova.

 

Arvien lielāka nozīme, izvēloties īpašuma apdrošināšanu, tiek veltīta arī pakalpojumā ietverto risku izvērtēšanai – BALTA dati liecina, ka 94% klientu, izvēloties ilgtermiņa apdrošināšanu, apdrošina ne tikai savu mājokli, bet arī savu mantu, elektroiekārtas un vispārējo civiltiesisko atbildību (VCTA), savukārt standarta polisēs papildu riskus izvēlas 80% klientu.

 

Ilgtermiņa īpašuma polise tiek slēgta uz periodu no diviem līdz trīs gadiem, paredzot fiksētas izmaksas un nemainīgu risku segumu uz visu periodu.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

 

Juta Šteinerte

BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja

Tel.: +371 26 456 444

E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

 

Arita Krūze

„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja

Tel.:+371 28 337 073

E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv