Par mums

Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks”

2022. gadā esam īpaši pagodināti un lepni kopā ar partneriem un ilggadējiem dalībniekiem svinēt konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” 10. gadadienu. Šīs dekādes laikā ieguldīts daudz, sekojot līdzi Latvijas valsts, pašvaldību un uzņēmumu autoparku attīstībai, veicinot pozitīvas pārmaiņas tajos un kopā radot Latvijas atbildīgi pārvaldīto autoparku kopienu.

Šogad – jubilejas gadā – dodam atelpu gan konkursa dalībniekiem, gan žūrijas locekļiem: snieguma vērtēšanu turpmāk īstenosim reizi divos gados, lai autoparkiem būtu plašākas iespējas pilnvērtīgāk prezentēt uzlabojumus savā saimniecībā. Bet šoruden uzmanību vērsīsim gan uz konkursa pastāvēšanas vēsturē izcilāko autoparku godināšanu, gan, kā ierasts, uz auto transporta nozarē būtisko jautājumu aktualizēšanu, turpinot konkursa tradīciju un oktobrī pulcējoties uz autotransporta nozares pasākumu – ekspertu diskusiju.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem interneta vietnē www.drosakais.lv un BALTA Facebook lapā un uz tikšanos jau pavisam drīz!


Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.