Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana

Tikai no 17.01.2019. līdz 15.04.2019 iegādājies ceļojumu apdrošināšanas Ziemas sportu
Zelta programmu par Sudraba programmas cenu!*

Zelta programmā ir iekļauti: 

Medicīniskie un repatriācijas izdevumi līdz 100 000 EUR

Helikoptera izdevumi, ja ir nepieciešama cietušā nogādāšana no kalna līdz ārstniecības iestādei

Zaudējumi, kas nejauši nodarīti trešajai personai, civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas limita ietvaros

Izdevumi par ski-pass jeb slēpošanas pases neizmantotajām dienām, ja nelaimes gadījuma vai saslimšanas dēļ vairs nevarēsi nodarboties ar sportu

Kompensācija 40 EUR dienā par slēgtām slēpošanas trasēm**

Dokumentu apdrošināšana: transportlīdzekļa reģistrācijas un autovadītāja apliecība, pase, eID karte 

Ziemas sporta inventāra noma, ja tavs ziemas sporta inventārs tiek sabojāts, nozagts vai lidojuma laikā ir aizkavējies

Līdzvērtīga inventāra vai apģērba iegāde vai apģērba ķīmiskā tīrīšana, ja inventārs vai apģērbs ir bojāts negadījumā

Daudzi citi riski, lai tu būtu drošībā visās situācijās, piemēram, ceļojuma atcelšana, pārtraukšana, bagāžas apdrošināšana, naudas zādzība u. c., turklāt bez pašriska

 

* Piedāvājums ir spēkā no 17.01.2019. līdz 15.04.2019. un attiecas uz fiziskām personām, kas akcijas laikā BALTA filiāļu tīklā, kontaktu centrā, internetā vai pie BALTA sadarbības partneriem iegādājušās un apmaksājušas ceļojumu apdrošināšanas polises ar Ziemas sportu segumu.
** Riska apdrošināšana ir spēkā līdz 15.03.2019.

 

 

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais, izvēlies ceļojumu apdrošināšanas programmu atbilstoši sava ceļojuma mērķim.

  • Standarta
    Izvēlies kādu no standarta programmām, ja plāno mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus, nodarbojoties ar niršanu vai raftingu. Platīna programmas ietvaros Tu saņemsi atlīdzību par medicīniskajiem izdevumiem gan ārvalstīs, gan Latvijā, atlīdzību par naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev ir jāpaspēj uz kruīzu vai kādu citu svarīgu pasākumu.
  • Ziemas sporta
    Ziemas sporta programma būs pareizā izvēle, ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar kalnu slēpošanu, snovbordu, hokeju , biatlonu ātrslidošanu, daiļslidošanu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu. Zelta programmas ietvaros segsim zaudējumus arī tad, ja atkušņa vai sniegputeņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.
  • Ekstrēmā sporta
    Šī apdrošināšanas programma ir kā radīta Tev, ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs(-a) un ceļojuma laikā plāno sērfot ar pūķi, skriet maratonu, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām īpaši paaugstināta riska sporta aktivitātēm. Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.
  • Studentu
    Plāno studēt ārzemēs? Izvēlies studentu programmu. Tās ietvaros būs apdrošināta arī Tava civiltiesiskā atbildība, dokumenti, bagāža un nelaimes gadījumu risks.
  • Senioru
    Ja esi ceļotājs, kas vecāks par 75 gadiem, izvēlies kādu no senioru programmām vai ceļojumā ar lidmašīnu – Senioru (avio). Programmas ietvaros atlīdzināsim zaudējumus arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u. c.

Lai ceļojuma laikā Tev nebūtu jāraizējas par to, kas notiek Tavās mājās, iekļauj ceļojumu apdrošināšanas polisē arī īpašuma un mantas apdrošināšanu.

Prombūtnes laikā Tavs mājoklis būs pasargāts no zaudējumiem, kurus var radīt ugunsnelaimes, šķidruma vai tvaika noplūde, nadzīgi zagļi u. c. Atlīdzināsim zaudējumus arī Tavam kaimiņam, ja Tavā dzīvoklī plīsušais ūdensvads būs bojājis kaimiņa mājokli.


Cik maksā ceļojumu apdrošināšanas polise?

Tavas ceļojumu apdrošināšanas polises cena ir atkarīga no tās darbības reģiona, ceļojuma ilguma, kā arī Tevis izvēlētajiem riskiem. Uzzini sava ceļojuma apdrošināšanas cenu baltaonline.lv, jebkurā BALTA filiālē vai zvanot pa tālruni 67 522 275.


BALTA iesaka – neaizmirsti arī par EVAK!

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēs BALTA.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31 k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām. 
Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Uzzini vairāk par EVAK.


Ceļojumu apdrošināšanas polises noteikumi

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.
  • Karte Saraksts

    Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp,
    darba dienās no 8:00 – 18:00, pirms tam pievienojot tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

    Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

    Līna Lisnere
    E-pasts: lina.lisnere@balta.lv