Ieteikumi ceļotājiem

  • Pārbaudi nepieciešamo dokumentu derīguma termiņu, kam bieži vien jābūt vismaz 6 mēneši. Eiropas Savienības (ES) robežās Latvijas pilsoņi var ceļot gan ar pasi, gan ar ID karti, taču, dodoties ārpus ES robežām obligāti nepieciešama pase. Nepilsoņi var ceļot tikai ar pasi. Plašāku informāciju skati šeit. Gadījumā, ja ieceļošanai nepieciešama vīza, tad nokārto to laicīgi.
  • Lejupielādē savā mobilajā ierīcē lietotni “Ceļo droši”, kur atradīsi informāciju par ceļošanu un kontaktus, kur vērsties ārkārtējās situācijās.
  • Plānojot ceļojumu, iepazīsties ar vietējās valsts tradīcijām, likumiem un noteikumiem, kā arī ņem vērā klimatu, kāds sagaida ceļojuma laikā.
  • Pārbaudi, ko drīkst un ko nedrīkst ievest un izvest no konkrētās valsts teritorijas. Piemēram, dažās Āzijas valstīs ir aizliegtas elektroniskās cigaretes.
  • Lidojot ar pārsēšanos, ieplāno vismaz 2 stundas starp lidojumiem (optimāli pat 3 – 4 stundas), lai bez liekiem satraukumiem varētu paspēt uz nākamo lidojumu.
  • Ja ceļojumā plāno doties ar auto, pārliecinies par auto tehnisko stāvokli un vai tam ir atbilstoša apdrošināšana, kas sedz izdevumus par palīdzību uz ceļa.
  • Ja nomā auto, pievieno ceļojuma apdrošināšanai papildu risku “Nomas auto”, kas segs pašriska un citu bojājumu izdevumus, kas nav iekļauti nomas auto apdrošināšanā.
  • Gadījumā, ja ceļojuma laikā tiek sabojāta vai pazaudēta bagāža, noteikti vērsies lidostas “Lost & Found Office” un saņem izziņu par nodarītajiem zaudējumiem.
  • Zini savas tiesības un pieprasi kompensāciju no pārvadātāja par sabojātu ceļojumu.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.