Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana

Zelts par sudraba cenu!

Tava ceļojumu apdrošināšana karaliskiem ziemas piedzīvojumiem 

 

VĒL NEBIJIS PIEDĀVĀJUMS CEĻOTĀJIEM, KURI AIZRAUJAS AR ZIEMAS SPORTA VEIDIEM

 • Ziemas sportu ceļojumu apdrošināšanas Zelta programma par Sudraba programmas cenu

 • Pērc jebkuru Ziemas sportu programmu un piedalies izlozē – katru nedēļu 3 pircējiem atlīdzināsim apdrošināšanas polises iegādes izmaksas*

 

ZIEMAS SPORTU CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANAS ZELTA PROGRAMMAS PRIEKŠROCĪBAS

Plašs risku klāsts Tavai drošībai ikvienā situācijā

Segsim medicīniskos un repatriācijas izdevumus līdz 90 000 EUR

Segsim helihoptera izdevumus, ja būs nepieciešama cietušā nogādāšana no kalna līdz ārstniecības iestādei

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas limita ietvaros atlīdzināsim zaudējumus, kas nejauši nodarīti trešajai personai, turklāt bez pašriska

Ja nelaimes gadījuma rezultātā vairs nevarēsi nodarboties ar sportu, segsim izdevumus par ski-pass jeb slēpošanas pases neizmantotajām dienām
Ja slēpošana vai braukšana ar sniega dēli nebūs iespējama slēgto trašu dēļ, saņemsi kompensāciju; risks spēkā līdz 15.03.2017.
Apdrošināti arī Tavi dokumenti – transportlīdzekļa reģistrācijas un vadītāja apliecība, pase, eID karte un pat nauda
Ziemas sporta veidu inventāra zādzības gadījumā apmaksāsim aizvietojoša inventāra nomu
Ja negadījumā būs cietis ziemas sporta inventārs vai apģērbs, atlīdzināsim līdzvērtīga inventāra vai apģērba iegādi, vai apģērba ķīmisko tīrīšanu*Piedāvājums spēkā no 01.02.2017. līdz 31.03.2017., un ir spēkā tikai uz privātpersonām, kuras šajā laikā BALTA filiāļu tīklā, kontaktu centrā, internetā vai pie sadarbības partneriem (apdrošināšanas brokeriem un ceļojumu aģentūrām) iegādājušās un apmaksājušas ceļojumu apdrošināšanas polises ar Ziemas sportu segumu. Loterijas ietvaros vienas polises iegādes izmaksas tiek atlīdzinātas līdz 50,00 EUR. Loterijas atļaujas Nr. 4241 

 


 

Atklāj iespēju pilno pasauli ar BALTA ceļojumu apdrošināšanu!

BALTA ceļojumu apdrošināšana pasargās Tevi no neparedzētiem izdevumiem, kas var būt saistīti ar izmaiņām ceļojuma plānos, un sniegs palīdzīgu roku negaidītu ārkārtas situāciju risināšanā.

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais, izvēlies ceļojumu apdrošināšanas programmu atbilstoši sava ceļojuma mērķim.

 • Standarta
  Izvēlies kādu no standarta programmām, ja plāno mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus, nodarbojoties ar niršanu vai raftingu. Platīna programmas ietvaros Tu saņemsi atlīdzību par medicīniskajiem izdevumiem gan ārvalstīs, gan Latvijā, atlīdzību par naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev ir jāpaspēj uz kruīzu vai kādu citu svarīgu pasākumu.
 • Ziemas sporta
  Ziemas sporta programma būs pareizā izvēle, ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar kalnu slēpošanu, snovbordu, hokeju , biatlonu ātrslidošanu, daiļslidošanu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu. Zelta programmas ietvaros segsim zaudējumus arī tad, ja atkušņa vai sniegputeņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.
 • Ekstrēmā sporta
  Šī apdrošināšanas programma ir kā radīta Tev, ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs(-a) un ceļojuma laikā plāno sērfot ar pūķi, skriet maratonu, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām īpaši paaugstināta riska sporta aktivitātēm. Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.
 • Studentu
  Plāno studēt ārzemēs? Izvēlies studentu programmu. Tās ietvaros būs apdrošināta arī Tava civiltiesiskā atbildība, dokumenti, bagāža un nelaimes gadījumu risks.
 • Senioru
  Ja esi ceļotājs, kas vecāks par 75 gadiem, izvēlies kādu no senioru programmām vai ceļojumā ar lidmašīnu – Senioru (avio). Programmas ietvaros atlīdzināsim zaudējumus arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u. c.

Lai ceļojuma laikā Tev nebūtu jāraizējas par to, kas notiek Tavās mājās, iekļauj ceļojumu apdrošināšanas polisē arī īpašuma un mantas apdrošināšanu.

Prombūtnes laikā Tavs mājoklis būs pasargāts no zaudējumiem, kurus var radīt ugunsnelaimes, šķidruma vai tvaika noplūde, nadzīgi zagļi u. c. Atlīdzināsim zaudējumus arī Tavam kaimiņam, ja Tavā dzīvoklī plīsušais ūdensvads būs bojājis kaimiņa mājokli.


Cik maksā ceļojumu apdrošināšanas polise?

Tavas ceļojumu apdrošināšanas polises cena ir atkarīga no tās darbības reģiona, ceļojuma ilguma, kā arī Tevis izvēlētajiem riskiem. Uzzini sava ceļojuma apdrošināšanas cenu baltaonline.lv, jebkurā BALTA filiālē vai zvanot pa tālruni 67 522 275.


BALTA iesaka – neaizmirsti arī par EVAK!

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēs BALTA.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31 k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām. 
Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Uzzini vairāk par EVAK.


Ceļojumu apdrošināšanas polises noteikumi

 • Karte Saraksts

  Juta Šteinerte

  BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja

  Tālr.: +371 67 035 612, +371 26 456 444

  E-pasts: juta.steinerte@balta.lv