Pašapkalpošanās portāls

675 333 75
Piesaki atlīdzību

675 222 75
Uzzini par pakalpojumiem

Filiāles
Atrodi sev tuvāko filiāli

Sirsnīgas dāvanas top „Balta” rīkotajā meistarklasē bērnu namā „Līkumi”

Lai pieteiktos BALTA jaunumu saņemšanai e-pastā, ierakstiet adresi


2. decembrī Salas novada pašvaldības bērnu namā „Līkumi” notika jautra radošā meistardarbnīca, kuras ietvaros pie bērniem viesojās apdrošinātāja „Balta” Jēkabpils nodaļas un citu struktūrvienību darbinieki ar Salas novada pašvaldības pārstāvjiem, lai kopā ar bērniem mācītos pagatavot krāšņas Ziemassvētku dāvanas.

Šogad apdrošinātāja „Balta” darbinieki kopā ar atraktīvo leļļu teātra aktrisi Baibu Geķi un māksliniecēm no veikala „Zīmulis un ota” pirms Ziemassvētkiem viesojas Latvijas bērnu namos, lai iesaistītu bērnus nelielā piedzīvojumā, kas sniegtu sirds siltumu un Ziemassvētku noskaņu, vienlaikus arī ļaujot apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, kopā ar māksliniekiem pagatavojot apgleznotas krūzītes, kuras Ziemassvētkos var dāvināt sev tuviem cilvēkiem.

„Ziemassvētku laikā viena no būtiskākajām vērtībām, ko cilvēki var sniegt viens otram, ir prieks un pozitīvas emocijas, kurās var dalīties, kopīgi pulcējoties, lai atzīmētu šos svētkus. Tieši laiks, ko mēs varam veltīt apkārtējiem, lai viņus uzklausītu un iesaistītu kopīgās radošās aktivitātēs, ir daudz būtiskāks par jebkuru materiālo dāvanu. Ciemojoties pie bērniem, mēs vēlamies viņiem sniegt to sirds siltumu, ko dod kopīgi padarīts darbs un iespēja apgūt jaunas prasmes. Es ceru, ka ikviens, kurš saņems bērnu apgleznotās krūzītes šajos Ziemassvētkos, gūs kaut nelielu daļu no tā prieka un siltuma, kas ieguldīts to tapšanā,” stāsta apdrošinātāja „Balta” Latgales reģiona pārdošanas vadītāja Aija Eglīte.

Daļu meistardarbnīcas laikā apgleznoto krūzīšu „Balta” pasniegs kā dāvanu Ziemassvētkos saviem īpašajiem klientiem un partneriem, lai dalītos priekā, kas ieguldīts katras dāvanas pagatavošanā un vienlaikus atgādinātu par labo darbu milzīgo nozīmi ikdienā. Pateicībā par kopīgi paveikto darbu „Baltas” darbinieki „Līkumu” iemītniekiem pasniedza 200 latu dāvinājumu ikdienā nepieciešamo lietu iegādei.

Bērnu nama „Līkumi” direktors Juris Boķis skaidro: „Mēs esam priecīgi par iespēju uzņemt ”Baltas” radošo komandu, kuras organizētā Ziemassvētku dāvanu darināšana ļāva bērniem padarīt krāsaināku viņu ikdienu. Bērniem ir svarīgi paplašināt savu pasaules redzējumu un apgūt dažādas jaunas zināšanas, ko vislabāk var paveikt, satiekot dažādus uzņēmīgus cilvēkus ar pozitīvu skatījumu uz dzīvi.”

„Emocijām un tai praktisko zināšanu bagāžai, ko šajās meistarklasēs saņēma bērni, ir neatsverama vērtība. Tādējādi bērni redz lielisku piemēru tam, ka, ja vēlies kādu patiesi iepriecināt, ir jāprot dot arī daļu sevis. Turklāt - kas gan var būt jaukāk kā pirms svētkiem kopīgi gatavot dāvanas sev tuvajiem cilvēkiem un šajā procesā atklāt jaunas prasmes,” stāsta Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe.

Papildu informācija:

Aija Eglīte
AAS “Balta” Latgales reģiona pārdošanas vadītāja
Tel.: 29273922
E-pasts: aija.eglite@balta.lv


Bildes no meistarklases Jēkabpils bērnu namā "Līkumi"

     
     
     
     
     

Atpakaļ