Ceļojumu apdrošināšana


Tava uzņēmuma komanda un starptautiskie mērķi būs drošībā!

BALTA biznesa ceļojumu apdrošināšana ļauj Tavam uzņēmumam un tā darbiniekiem izvairīties no zaudējumiem, kas var rasties komandējumā.

Ērta, izdevīga un vienkārša sistēma!

Tavs uzņēmums var iegādāties ceļojumu apdrošināšanu visa gada komandējumiem, piemēram, 100 dienām. Un tad, kad kāds uzņēmuma darbinieks dodas komandējumā, Tava uzņēmuma pārstāvis mums par to paziņo. Mēs informāciju iekļaujam savā sistēmā, bet no Tava uzņēmuma nopirkto apdrošināšanas dienu skaita atņemam izmantoto laiku.

Biznesa ceļojumu apdrošināšana sedz šādus riskus:

Medicīniskie un repatriācijas izdevumi

 • Neatliekamie medicīniskie pakalpojumi saistībā ar akūtu veselības stāvokļa pasliktināšanos saslimšanas vai nelaimes gadījuma dēļ – ārsta konsultācijas, medikamenti, diagnostika, ambulatorā vai stacionārā ārstēšana, t. sk. zobārstniecība, medicīniskā transporta un glābšanas dienestu pakalpojumi
 • Dienas nauda par ārstēšanos slimnīcā
 • Repatriācijas izdevumi – apdrošinātā vai viņa mirstīgo atlieku transportēšana uz Latviju, transporta izdevumi pavadītājpersonai, transporta un viesnīcas izdevumi ģimenes loceklim, apbedīšana ārvalstīs, dokumentu un atļaujas kārtošanas izdevumi

Palīdzības apdrošināšana

 • Pases un naudas apdrošināšana

Ceļojuma apdrošināšana

 • Ceļojuma atcelšana, pārtraukšana vai aizkavēšanās

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

 • Kompensācija tuviniekiem nāves vai cietušajam invaliditātes gadījumā

Bagāžas apdrošināšana

 • Bagāžas aizkavēšana: izdevumi par pirmās nepieciešamības precēm, tualetes piederumu un attiecīgajam klimatam atbilstoša apģērba iegādi, slēpju nomu, braucot slēpot. Kompensācija bagāžas sabojāšanas vai nozaudēšanas gadījumā

Civiltiesiskā atbildība

 • Zaudējumi, kurus Tu vari nodarīt kādam citam ceļojuma laikā

BALTA iesaka!

 • Iegādājies visu risku biznesa ceļojumu apdrošināšanu – lai Tava biznesa starptautiskie panākumi nebūtu atkarīgi no nejaušām neveiksmēm
 • Izņem savu EVAK karti un baudi ceļojumu, jūtoties droši

Kas ir EVAK?

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK karte, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēsim mēs.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām.
Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Uzzini vairāk par EVAK

Papildu drošībai iegādājies arī uzņēmuma darbinieku civiltiesisko apdrošināšanu, kas viņus pasargās no neparedzētiem zaudējumiem, ko viņi var radīt kādam citam. Uzzini vairāk sadaļā „Civiltiesiskā apdrošināšana”.

Cik maksā biznesa ceļojumu apdrošināšanas polise?

Biznesa ceļojumu apdrošināšanas polises cena ir atkarīga no dienu skaita, ko Tava uzņēmuma darbinieki pavadīs komandējumā, kā arī no riskiem, ko tā sedz. Parasti biznesa ceļojumu pamatprogrammas apdrošināšana vienai personai izmaksā mazāk nekā EUR 1.42 / LVL 1 dienā. Tomēr, pērkot biznesa ceļojumu apdrošināšanu uzreiz visam nepieciešamajam dienu skaitam gadā, tā maksās mazāk.

Apdrošinātā aizstāšana

BALTA sedz arī apdrošinātās personas aizstāšanas izdevumus. Piemēram, Tavs kolēģis ir apdrošināts un plāno doties uz kādu starptautisku semināru ārpus Latvijas, bet pēkšņi nopietni saslimst un to apmeklēt nevar. Tad BALTA sedz visus izdevumus (lidmašīnas biļeti, viesnīcu, …), lai kāds apdrošinātā kolēģis varētu doties un izpildīt svarīgo uzdevumu viņa vietā.

Atlīdzība

Lai arī uzņēmums ir veicis apdrošināšanu, tās atlīdzības pieteikums ir jāiesniedz pašam darbiniekam – apdrošinātajai personai, tāpat kā apdrošināšanas atlīdzību saņem pats apdrošinātais, tātad – Tu vai Tavs kolēģis.

Ja iestājies atlīdzības gadījums, piesaki atlīdzību ne vēlāk kā 30 dienas pēc savas atgriešanās no biznesa ceļojuma un iesniedz:

 • visu čeku vai rēķinu oriģinālus;
 • atlīdzību pamatojošu dokumentāciju – medicīnas iestādes izziņas, aviokompānijas izsniegtu apstiprinājumu par bagāžas aizkavēšanos, bojājumu vai nozaudēšanu, tiesībsargājošo iestāžu izdotus dokumentus, viesnīcu rezervēšanu apstiprinošus dokumentus u. c.

Vairāk par atlīdzības pieteikšanu un saņemšanu uzzini sadaļā „Atlīdzības”.

Lai Tavai komandai veicas! Un uzņēmuma vārds izskan starptautiskā mērogā!

Noteikumi šeit