Biznesa ceļojumi

Tava uzņēmuma komanda un starptautiskie mērķi būs drošībā!

BALTA biznesa ceļojumu apdrošināšana ļauj Tavam uzņēmumam un tā darbiniekiem izvairīties no zaudējumiem, kas var rasties komandējumā. 

Ērta, izdevīga un vienkārša sistēma!

Tavs uzņēmums var iegādāties ceļojumu apdrošināšanu visa gada komandējumiem, noformējot atvērto polisi, un iemaksāt avansu. Otra iespēja – norēķināties par katru braucienu atsevišķi. Kad kāds uzņēmuma darbinieks dosies komandējumā, Tava uzņēmuma pārstāvis mums par to paziņos. Mēs iekļausim informāciju savā sistēmā, bet no Tevis iemaksātā avansa atskaitīsim prēmiju vai izrakstīsim rēķinu, ja depozīts nav iemaksāts. Ja līdz līguma darbības termiņa beigām iemaksātais avanss netiks iztērēts, mēs atlikumu bez jebkādiem ieturējumiem atdosim atpakaļ Tavam uzņēmumam.

Biznesa ceļojumu apdrošināšanā var iekļaut šādus riskus atkarībā no izvēlētā polises līmeņa

Medicīniskie un repatriācijas izdevumi

 • Neatliekamie medicīniskie pakalpojumi saistībā ar akūtu veselības stāvokļa pasliktināšanos slimības vai nelaimes gadījuma dēļ – ārsta konsultācijas, medikamenti, diagnostika, ambulatorā vai stacionārā ārstēšana, t. sk. zobārstniecība, medicīniskie palīglīdzekļi, tuvinieka ierašanās izdevumi kritiska stāvokļa gadījumā, medicīniskais transports no notikuma vietas uz ārstniecības iestādi un glābšanas dienestu pakalpojumi. 
 • Dienas nauda par ārstēšanos slimnīcā.
 • Telefona sarunu ar apdrošinātāju vai palīdzības dienestu apmaksa.
 • Repatriācijas izdevumi – apdrošinātā vai viņa mirstīgo atlieku transportēšana uz Latviju, transporta izdevumi pavadītājpersonai, apbedīšana ārvalstīs, dokumentu un atļauju kārtošanas izdevumi.
 • Medicīniskie izdevumi un transports personas mītnes zemē.

Drēbju ķīmiskā tīrīšana

Bojāto drēbju aizstāšana ar jauniegādātām vai drēbju tīrīšana, ja negadījuma rezultātā vai, sniedzot neatliekamo palīdzību tās ir sabojātas kļuvušas netīras.

Ceļojuma dokumentu un naudas apdrošināšana

 • Pases, personas apliecības (eID), sauszemes transportlīdzekļa vadītāja apliecības, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības apdrošināšana – izdevumu kompensācija par dokumentu atjaunošanu atgriežoties no ceļojuma un/vai aizvietošanas dokumenta iegūšanu ārzemēs
 • Skaidras naudas apdrošināšana – zaudējumu kompensācija

Ceļojuma izmaiņu apdrošināšana

 • Ceļojuma atcelšana vai pārtraukšana
 • Ceļojuma atcelšana bezdarba gadījumā
 • Ceļojuma nokavēšana ceļu satiksmes negadījuma dēļ
 • Aizkavēta avioreisa aizvietošana
 • Lidojuma aizkavēšanās
 • Nokavēts savienotais reiss
 • Nokavētās dienas viesnīcā
 • Izdevumi vīzas neizsniegšanas gadījumā
 • Reisa atcelšana dabas stihijas dēļ
 • Vietas atteikums lidmašīnā

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Kompensācija tuviniekiem nāves vai cietušajam invaliditātes gadījumā

Bagāžas apdrošināšana

 • Bagāžas aizkavēšana: izdevumi par pirmās nepieciešamības preču, tualetes piederumu un attiecīgajam klimatam atbilstoša apģērba iegādi
 • Bagāžas sabojāšana vai nozaudēšana – bojātās vai pazudušās bagāžas zaudējumu kompensācija
 • Bagāžas zādzība ceļojuma laikā – nozagtās bagāžas zaudējumu kompensācija

Civiltiesiskā atbildība Juridiskie un tulkošanas izdevumi

Zaudējumu atlīdzināšana, kurus Tu netīši vari nodarīt kādam citam ceļojuma laikā (miesas bojājumi vai bojāta trešajai personai piederoša manta)

Juridiskie un tulkošanas izdevumi

 •  Juridiskie izdevumi par juridisko palīdzību saistībā ar trešās personas prasību pret apdrošināto personu, ja tā ceļojuma laikā netīši pārkāpusi normatīvos aktus, kā rezultātā nodarīti zaudējumi trešajai personai.
 • Tulkošanas pakalpojumi - izdevumi sakarā ar tulka sniegtajiem pakalpojumiem par valsts institūciju izdotu dokumentu tulkošanu, ja tie ir saistīti ar risku Ceļojuma dokumenti vai Juridiskie izdevumi iestāšanos.

Apdrošinātās personas aizstāšana

Izdevumi saistībā ar apdrošinātā aizstāšanu (biļetes un viesnīcas izdevumi) ar citu kolēģi, ja Tavs darbinieks nevar turpināt veikt plānotos darba pienākumus komandējumā


BALTA iesaka!

Iegādājies visu risku biznesa ceļojumu apdrošināšanu – lai Tava biznesa starptautiskie panākumi nebūtu atkarīgi no nejaušām neveiksmēm


Izņem savu EVAK karti un baudi ceļojumu, jūtoties droši!

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK karte, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēsim mēs. 

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām. 

Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē. 

Uzzini vairāk par EVAK


Cik maksā biznesa ceļojumu apdrošināšanas polise?

Biznesa ceļojumu apdrošināšanas polises cena ir sākot no EUR 0.45 dienā, bet tā ir atkarīga no dienu skaita, ko Tava uzņēmuma darbinieki pavadīs komandējumā, kā arī no riskiem, ko tā sedz. Bet, noformējot biznesa ceļojumu apdrošināšanas Atvērto polisi, tā parasti ir vēl izdevīgāka un uzņēmuma ērtāka.


Atlīdzība

Lai arī uzņēmums ir veicis apdrošināšanu, tās atlīdzības pieteikums ir jāiesniedz pašam darbiniekam – apdrošinātajai personai, tāpat kā apdrošināšanas atlīdzību saņem pats apdrošinātais, tātad – Tu vai Tavs kolēģis. 

Ja iestājies atlīdzības gadījums, piesaki atlīdzību ne vēlāk kā 30 dienas pēc savas atgriešanās no biznesa ceļojuma un iesniedz:

 • visu čeku vai rēķinu oriģinālus;
 • atlīdzību pamatojošu dokumentāciju – medicīnas iestādes izziņas, aviokompānijas izsniegtu apstiprinājumu par bagāžas aizkavēšanos, bojājumu vai nozaudēšanu, tiesībsargājošo iestāžu izdotus dokumentus, viesnīcu rezervēšanu apstiprinošus dokumentus u. c.

Vairāk par atlīdzības pieteikšanu un saņemšanu uzzini sadaļā „Atlīdzības”.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.