Palīdzība uz ceļa

BALTA KASKO polise ir Tava uzņēmuma autoparka labā roka. Neatkarīgi no tā, vai lietus, sniegs, ziema vai vasara: ja Tava uzņēmuma transportlīdzeklim ir gadījusies ķibele – viens zvans, un mēs dodamies palīgā!

Konsultācijas

Ja Tev vai kādam Tavam kolēģim ir nepieciešamas konsultācijas transportlīdzekļa bojājuma gadījumā vai pēc ceļu satiksmes negadījuma, zvani pa tālruni 67 533 375.

24/7 palīdzība vai evakuācija

 • Evakuācija 
  Ja Tava uzņēmuma transportlīdzeklis tehnisku vai ceļu satiksmes negadījumā iegūtu bojājumu dēļ nevar piedalīties ceļu satiksmē, mēs nodrošināsim tā evakuāciju. Latvijā – līdz 50 km attālumam no atgadījuma vietas (standarta palīdzība uz ceļa) vai uz Tava uzņēmuma norādīto adresi (palīdzība uz ceļa plus), bet Eiropā – uz tuvāko servisu
 • Praktiska palīdzība 
  Ja Tava uzņēmuma transportlīdzeklim būs radušās tehniskas problēmas, kuras ir iespējams atrisināt turpat uz vietas, mēs nosūtīsim speciālistu komandu, kas to izdarīs. Un jau pēc neilga laika Tu vai Tavs kolēģis varēs turpināt ceļu un pilnvērtīgi veikt darba pienākumus. BALTA palīdzības uz ceļa speciālisti pievedīs degvielu, palīdzēs iedarbināt dzinēju vai pat izvilks transportlīdzekli no grāvja
 • Bezmaksas taksometra pakalpojumi 
  Ja Tava uzņēmuma transportlīdzeklis tiek evakuēts, bet pasažieriem evakuatorā nepietiek vietas, nodrošināsim arī bezmaksas taksometra pakalpojumus līdz pat 50 km attālumam, tādējādi garantējot Tavu, Tavu kolēģu, partneru vai klientu nokļūšanu līdz kādai no lielajām satiksmes artērijām


Automašīnas aizvietošana

Ja tehnisku bojājumu gadījumā pēc evakuācijas Tava uzņēmuma transportlīdzeklim vairāk par vienu dienu ir jāpavada servisā, mēs nākamās 3 dienas piedāvāsim izmantot nomas automašīnu līdz kompaktklases līmenim atbilstoši Tavas apdrošinātās automašīnas klasei un aprīkojumam.

Viesnīca Eiropā

Ja Tava uzņēmuma transportlīdzeklim būs gadījušās tehniskas problēmas ārpus Latvijas un to nebūs iespējams salabot vienas dienas laikā, mēs apmaksāsim Tavu, Tavu kolēģu vai partneru uzturēšanos viesnīcā līdz 3 dienām. 

Noderīgākais tālrunis Tev un ikvienam Tava uzņēmuma autobraucējam ir 67 533 375!

Saglabā to savā telefonā jau tagad un iesaki to izdarīt ikvienam kolēģim. Šis ir numurs, uz kuru Tu vai Tavi kolēģi var zvanīt 24/7, tiklīdz ar uzņēmuma transportlīdzekli gadījusies ķibele! 

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv