PZU kļūst par BALTA akcionāru

01.07.2014

2014.gada 30.jūnijā PZU saņēmis visus nepieciešamos saskaņojumus un apstiprinājumus un noslēdzis Latvijas apdrošināšanas tirgus līdera AAS „Balta” iegādes darījumu. Tas nozīmē, ka PZU ir pabeidzis vienu no svarīgākajiem RSA Baltijas valstīs un Polijā izvietoto aktīvu iegādes posmiem. Tas ir vēl viens Polijas lielākās apdrošināšanas kompānijas solis, lai paplašinātos starptautiskā mērogā.

2014.gada 17.aprīlī noslēgtais līgums paredz, ka PZU SA no RSA iegādāsies arī Polijas tiešās apdrošināšanas tirgus līderi „Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń” S.A., Lietuvas tirgus līderi „Lietuvos Draudimas” AB un „Codan Forsikring” A/S uzņēmuma Igaunijas filiāli. Pārējo uzņēmumu pārņemšana atkarīga no tirgu, kuros tie darbojas, regulatoru, kā arī kompetento pretmonopola iestāžu saskaņojumu un apstiprinājumu saņemšanas.

Kopējā Baltijas valstīs un Polijā strādājošo RSA uzņēmumu iegādes darījuma summa ir aptuveni 360 miljoni EUR. PZU starptautiskā paplašināšanās ir viens no Grupas stratēģijas galvenajiem elementiem.

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv