Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Jau devīto gadu aicinām piedalīties gada balvas konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks”, kuru rīko apdrošināšanas sabiedrība BALTA un Satiksmes ministrija kopā ar auto nozares pārstāvjiem. Gada balvas mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā. Pērn konkursā piedalījās 50 dažādu nozaru vadošie pārstāvji.

Saskaņā ar Eiropas Komisijas datiem par ceļu satiksmes negadījumos ievainoto un bojāgājušo skaitu Eiropas Savienības (ES) valstīs Latvija jau vismaz desmit gadus stabili turas neglaimojošajā TOP 5. Kopš 2010. gada ceļu satiksmes negadījumu skaits ar ievainotajiem un bojāgājušajiem Latvijā ir palielinājies par 17%, kamēr ES vidēji – samazinājies par 4%. Tāpēc šogad konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” devīze ir “Drošas satiksmes ABC – Auto, Bizness, Cilvēks”. Galvenā uzmanība tiks vērsta uz ceļu satiksmes negadījumu prevenciju, atgādinot – īsta drošība uz ceļiem panākama vien tad, ja vienlīdz pienācīga uzmanība tiek veltīta gan transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim un autovadītāju atbildībai, gan ilgtermiņa autoparka drošības kultūrai uzņēmumā, turklāt ceļu satiksmes negadījumi ietekmē uzņēmuma reputāciju un ienākumus.

Kāpēc pieteikties? Novērtējiet ieguvumus, piedaloties konkursā!

 • Neatkarīgs, individuāli Jums sagatavots ekspertu skatījums – izvērtējums par Jūsu autoparka stiprajām pusēm un jomām, kur iespējams pilnveidoties.
 • Iespēja celt uzņēmuma reputāciju, iekļūstot starp Latvijas TOP drošākajiem un prasmīgāk pārvaldītajiem uzņēmumu autoparkiem nozarē.
 • Saņemtie zelta, sudraba un bronzas kategoriju apbalvojumi ceļ Jūsu uzņēmuma darbības ilgtspējas un korporatīvās atbildības līmeņa novērtējumu Latvijas uzņēmumu “Ilgtspējas indeksā”.

Šī gada jauninājumi!

Šogad konkursā gaidāmi vairāki jaunumi. Konkursa dalībniekiem pirms 2. kārtas pirmo reizi būs iespēja iepazīties ar jautājumiem, lai vēl labāk sagatavotos sarunai ar konkursa žūriju. Pirmo reizi arī tiks piešķirtas īpašās balvas par ilgtspējīgu risinājumu ieviešanu autoparka pārvaldības modelī, kā arī par lielāko izrāvienu vai ievērojamāko attīstību gada laikā.

Izvēlieties atbilstošo autoparka kategoriju!

 1. Pasažieru pārvadātāji
 2. Vietējie (Baltijas valstu) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki
 3. Starptautiskie kravu pārvadātāji
 4. Zemāka riska, valsts un pašvaldību autoparki

Konkursa norise

Pieteikšanās: līdz 2021. gada 27. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu interneta vietnē drosakais.lv. Pieteikuma iesniegšana neaizņems vairāk par 10 minūtēm Jūsu laika.
Pirmā kārta: konkursantu pieteikumu elektroniska apkopošana un izvērtēšana līdz 2021. gada 4. oktobrim.
Otrā kārta: telefonintervijas, tiešsaistes intervijas vai klātienes izvērtēšana no 2021. gada 11. oktobra līdz 5. novembrim.
Uzvarētāju paziņošana: 2021. gada 25. novembrī DELFI TV tiešraidē.

Dalība konkursā ir bez maksas.

Gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2021” organizē un atbalsta:

Pārvaldi autoparku droši – piedalies gada balvā “Drošākais uzņēmuma autoparks”!


Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv