BALTA gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks"


Reģistrācija pagarināta līdz 13. novembrim!

BALTA gada balva „Drošākais uzņēmuma autoparks” norisinās jau ceturto  gadu. To organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LR Satiksmes ministrija un SIA "Drošas Braukšanas Skola", šajā gadā piepulcējoties arī SEB līzings. Kā partneri konkursu atbalsta "Latvijas Darba devēju konfederācija", Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija Latvijas auto, Ceļu satiksmes drošības direkcija un ziņu portāls Delfi.

Gada balvas mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparka pārvaldīšana. Tas nozīmē ne tikai dalību konkursā un cīņu par labākā titulu, bet arī iespēju konkursantiem uzzināt praktiskus padomus, kā savā uzņēmumā izvērtēt un uzlabot autoparka pārvaldīšanu saistībā ar riskiem, darba un tehnisko drošību un citām detaļām, kas sniedz ieguldījumu arī kopējā satiksmes drošības uzlabošanā Latvijā. Turklāt, piedaloties konkursā, uzņēmums dod pozitīvu signālu par sevi kā atbildīgu darba devēju, kas labvēlīgi iespaido arī tā reputāciju klientu un darbinieku acīs.

Dalība konkursā ir bez maksas. Tajā var pieteikties jebkurš uzņēmums, kura īpašumā ir vismaz 10 spēkrati.

Pieteikšanās un izvērtēšanas kārtība

Ierasti pieteikšanās konkursam notiek septembrī/oktobrī. Tad konkursa žūrija atlasa dalībniekus otrajai kārtai. Otrajā kārtā žūrija dodas uz autoparkiem, kur notiek izvērtēšana klātienē. Uzvarētāju apbalvošana notiek nākošā gada jaunvārī/februārī.

Konkursa žūrijā tiek aicināti pārstāvji no BALTA Transporta risku parakstīšanas, Drošas braukšanas skolas apmācību vadītāji, autonozares specialisti, satiksmes psihologi.


Kāds ir Jūsu uzņēmuma ieguvums piedaloties konkursā?

 • Ekspertu vērtējums par uzņēmuma autoparka drošību un efektivitāti
 • Balvu pasniegšanas ceremonija un praktisks seminārs ar atzītu vietējo un ārvalstu ekspertu dalību, kuri sniegs padomus, kā veiksmīgāk ikdienā pārvaldīt uzņēmuma autoparku
 • Publicitāte - "Drošākais uzņēmuma autoparks" tops tiks publiskots masu medijos

 

 • Konkursa uzvarētājiem katrā kategorijā būs iespēja apmeklēt drošas braukšanas apmācības ārvalstīs
 • Tiem, kas piedalās atkārtoti, iespējams iegūt atzinību un balvu par straujāko progresu autoparka drošības uzlabošanāAr konkursa nolikumu un vērtēšanas kritērijiem varat iepazīties šeit.


Связаться с нами

 • Поиск
 • КАРТА СПИСОК

  Линда Реинфелде

  Исполнитель обязанности pуководителя корпоративной коммуникации BALTA

  Тел.: +371 67 082 314, +371 26 456 444

  Эл. почта: linda.reinfelde@balta.lv