Ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības

BALTA ceļojumu apdrošināšana palīdzēs Tev ātri aizmirst nedienas, kas gadījušās ceļojuma laikā, lai atmiņā paliktu tikai pozitīvais.

 • Ja atrodies ārvalstīs un ir noticis negadījums, sazinies ar BALTA Palīdzības dienestu pa tālruni +371 67 500 174 (24h), un speciālisti Tevi konsultēs latviešu vai krievu valodā.
 • Ja esi atgriezies no ārzemēm un vēlies pieteikt apdrošināšanas atlīdzību, sazinieties ar BALTA pa tālruni 67 533 375. Nekādu garu un sarežģītu atlīdzības pieteikšanas procesu – tikai 1 telefona zvans.
 • Piesaki apdrošināšanas atlīdzību internetā

EVAK – Eiropas veselības apdrošināšana karte

 • Ja Tu dosies ceļojumā uz kādu Eiropas valsti, ieskaitot Skandināvijas valstis, BALTA iesaka ne tikai apdrošināties, bet arī Nacionālajā veselības dienestā izņemt savu EVAK. Šī karte nodrošina bezmaksas neatliekamo palīdzību Eiropas Savienības iedzīvotājiem – gan Latvijas pilsoņiem, gan nepilsoņiem.
 • Ņem vērā, ka EVAK sedz tikai neatliekamo medicīnisko palīdzību. Repatriāciju, medicīnisko transportu, bagāžas bojājumus vai nozaudēšanu, dokumentu un naudas zādzību, kā arī citus neparedzētus izdevumus nelaimes gadījumā sedz tikai privātā apdrošināšana.
 • Šī karte lieti noderēs, ja Tev gadīsies kāda ļoti nopietna slimība vai trauma, kuras ārstēšanas izmaksas pārsniegs apdrošināšanas summu. 

EVAK izsniedz tajā pašā dienā, kad tiek iesniegta aizpildīta un parakstīta iesnieguma veidlapa. Uzzini vairāk par EVAK.


Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Барковска
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.barkovska@balta.lv