BALTA misija, vīzija un vērtības

Mūsu misija - ar patiesām rūpēm mēs radām vienkāršus risinājumus neparedzētiem dzīves brīžiem.

Mēs, BALTA, esam komanda – kamēr citi tikai domā, mēs ejam uz priekšu un darām. Bez izskaistinājumiem un liekām detaļām, jo zinām, ka spēks slēpjas vienkāršībā un precizitātē. Vēl vairāk – mēs rūpējamies par klientu drošību neparedzētos dzīves brīžos, jo tieši tas ir apdrošināšanas pamatā.

Mūsu vīzija – mēs padarām pasauli drošāku. Uzticami. Cilvēcīgi. Ilgtspējīgi.

BALTA vērtības

Apdrošināt mums nozīmē izprast, izaicināt un izdarīt.

IZPRAST
Mēs izprotam apdrošināšanas būtību un tās pienesumu sabiedrībai. Mēs no sirds ticam tam, ko darām, cienām atklātību un novērtējam komandas spēku. Mums ir svarīga sadarbība, tāpēc mēs dalāmies savās zināšanās un labprāt uzklausām citus. Mēs ik dienu rūpējamies par klientu drošību tā, lai viņi justu mūsu spēku.

 • Izprast mums nozīmē zināt.

IZAICINĀT
Mēs izaicinām sevi ik dienu neapstāties pie sasniegtā un arvien meklēt labākos risinājumus. Nepārtraukta attīstība ir mūsu virzītājspēks – mēs sakām “jā” inovācijām, eksperimentiem un jaunai pieredzei. Mēs nepārdzīvojam par neveiksmēm – mēs no tām mācāmies. Mūsu mērķi ir drosmīgi, rīcība – godīga un atbildīga.

 • Izaicināt mums nozīmē augt.

IZDARĪT
Mēs turam dotos solījumus sev, klientiem, partneriem un sabiedrībai.  Mēs augstu vērtējam disciplīnu un uzņemamies atbildību par saviem vārdiem un darbiem. Mēs vienmēr darām pa īstam un kopā. Godīgi, laikā un ar aizrautību.

 • Izdarīt mums nozīmē būt.
Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Барковска
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.barkovska@balta.lv