BALTA misija

Mēs rūpējamies par mūsu klientu sirdsmieru un drošības sajūtu. Mēs nepārdodam klientam produktu vai apdrošināšanas polisi. Mēs pārdodam emocijas – sirdsmieru un drošības sajūtu.

BALTA vīzija

Vīzija ir tas, ko mēs gribam sasniegt.

Kā mēs redzam sevi kā uzņēmumu nākotnē?

Nr. 1 Latvijā – vislielākais un vislabākais apdrošinātājs. Tas nozīmē, mums jābūt labākajiem visās jomās – reputācija, apkalpošanas kvalitāte, parakstītās prēmijas, apmierināti darbinieki, mierīgi klienti.

BALTA vērtības

Mums ir svarīgs ne vien rezultāts, bet arī tas – kā mēs to sasniedzam. Mūsu uzņēmuma vērtības ir šādas:

Rīkojamies godīgi

Mēs rīkojamies godīgi – tas nav jaunums, jo šo faktu nu jau 13 gadus atzīst mūsu klienti.

Un mums ir jāturpina rīkoties godīgi – jo tieši mūsu godīgums liek mūsu klientiem mums uzticēties. Tas nozīmē – mēs darbojamies pēc skaidriem noteikumiem. Mūsu piedāvājums ir caurspīdīgs un apmierina klienta patiesās vēlmes. Mēs esam godīgi arī viens pret otru – mēs visi cītīgi strādājam, lai sasniegtu kopīgos mērķus un izsakām atzinību par sasniegtajiem rezultātiem. Tādejādi mēs kļūsim arvien uzticamāki kā uzņēmums.

Strādājam efektīvi

Mums jāstrādā efektīvi, pretējā gadījumā mūsu konkurenti būs efektīvāki par mums un apsteigs mūs.

Mēs piedāvājam klientiem pārdomātu un draudzīgu servisu par saprātīgu cenu. Mēs kontrolējam izmaksas un rūpējamies, lai katrs mūsu process būtu efektīvs. Mēs sekojam līdzi katrai mūsu darbībai, sasniedzot nospraustos mērķus un laikā realizējot svarīgus projektus. Mēs stiprinām savstarpējo sadarbību – tikai sadarbojoties mēs varam būt efektīvi.

Veicinām inovācijas

Mēs veicinām inovācijas.

Mēs dzīvojam pasaulē, kas strauji mainās. Tikai inovatīvas pieejas un risinājumi ļaus mums atbilst šīs pasaules augstajām prasībām un būt soli priekšā konkurentiem. Mēs nepārtraukti vērojam vidi, spējam prognozēt izmaiņas, lai spētu apmierināt klientu augošās vajadzības. Mēs ieviešam jaunus risinājumus.

 
1 Start 2 Complete
 • КАРТА СПИСОК

  +317 275 22275

   

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv