BALTA iegūst zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā un saņem statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”

15.06.2018

Jau trešo gadu pēc kārtas apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) saņēmusi zelta kategoriju stratēģiskā vadības instrumenta Ilgtspējas indekss novērtējumā par sniegumu korporatīvās sociālās atbildības jomā. Šogad šāds statuss piešķirts 17 uzņēmumiem, un BALTA ir vienīgais no apdrošinātājiem, kas var lepoties ar tik augstu novērtējumu.

Tāpat BALTA jau trešo gadu pēc kārtas saņēmusi statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”, kuru piešķir Labklājības ministrija sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu. Šogad šādu atzinību saņēma 38 uzņēmumi, kuri savā ikdienas darbā īsteno ģimenei draudzīgus uzņēmējdarbības principus.

“Mūs vieno pārliecība, ka uzņēmums var būt patiesi veiksmīgs tikai tad, ja tam rūp ne tikai biznesa rezultātu sasniegšana, bet arī savu darbinieku un apkārtējās sabiedrības labklājība. BALTA ir Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis jau 26 gadus. Mēs ticam, ka šādi ilgtermiņa panākumi un stabilitāte balstās mūsu apņēmībā strādāt ar visaugstāko atbildību pret saviem darbiniekiem, klientiem, sadarbības partneriem un apkārtējo vidi, kā arī būt aktīviem vietējās kopienas locekļiem un radīt pievienoto vērtību. Mums ir gandarījums, ka šie mūsu centieni tiek novērtēti,” pauž Īans Kenedijs, BALTA valdes priekšsēdētājs. 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu tādos aspektos kā uzņēmuma stratēģiskā plānošana, tirgus attiecības, darba vide, sabiedrība un apkārtējā vide, piešķirot uzņēmumiem platīna, zelta, sudraba vai bronzas kategorijas.

Šogad Ilgtspējas indeksa ietvaros tika apbalvoti 48 uzņēmumi, no kuriem platīna kategoriju saņēma 12 uzņēmumi, zelta – 17, sudraba – 12 un bronzas – 7 uzņēmumi.

Savukārt statusu “Ģimenei draudzīgs komersants” Labklājības ministrija uzņēmumiem šogad piešķīra jau 11 reizi, sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā iekļaujot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā.

Par apdrošinātāju BALTA
Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 15 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2017. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU grupas neto peļņa sasniedza 697,7 miljonus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Līna Lisnere,
BALTA komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 40 10 41
E-pasts: lina.lisnere@balta.lv

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  *Убедитесь, что в вашем полисе KASKO включен риск «Помощь на дороге».