BALTA pievienojas Latvijas Florbola savienības atbalstītāju pulkam

10.12.2019

Latvijas Florbola savienības (LFS) atbalstītāju pulkam pievienojusies apdrošināšanas akciju sabiedrība BALTA (PZU grupa), un jau tuvākajā nākotnē kopīgi tiks realizēta Latvijas komandu sporta veidu čempionātos vēl neredzēta iecere - "BALTA TOP SCORER". Turpmāk katras ELVI florbola līgas komandas rezultatīvākais spēlētājs laukumā dosies īpašā formas kreklā ar "BALTA TOP SCORER" simboliku. Sezonas gaitā mainoties rezultatīvākajiem spēlētājiem, attiecīgi mainīsies arī kreklu valkātāji.

LFS prezidents Ilvis Pētersons pauda gandarījumu, ka izdevies panākt abām pusēm interesantu vienošanos ar BALTA, kas rezultēsies vietējam sportam unikāla projekta formā: "Nepārtraukti meklējam svaigas idejas, kas florbola spēli padarītu interesantāku, skatāmāku un atšķirīgāku no citu sporta veidu ierastajiem šabloniem. Šāda sponsorēšanas pozīcija būs kaut kas pilnīgi jauns Latvijas komandu sporta veidos. Ļoti priecājamies, ka mūsu jaunais atbalstītājs saskatīja potenciālu šāda tipa piedāvājumā, un ceram uz ilgu un ražīgu sadarbību."

"Mūsu uzņēmumu ar LFS vieno kopīgas vērtības - arī BALTA iestājas par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Turklāt novērtējam to, ka, lai gan florbols Latvijā ir salīdzinoši jauns sporta veids, tā popularitāte strauji aug, turpinot iekarot arvien pamanāmāku pozīciju uz Latvijas sporta kartes. Ceram, ka mūsu atbalsts dos artavu šīs sporta spēles attīstībai un skatītāju uzmanības piesaistīšanai," sadarbību komentē Līna Lisnere, BALTA komunikācijas vadītāja.

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. 2018. gadā uzņēmuma parakstīto prēmiju apjoms bija 104,7 miljoni eiro. Latvijas iedzīvotāji 16 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 22 miljonu klientu uzticību Polijā. 2018. gadā PZU grupas parakstīto prēmiju apjoms sasniedza 5,5 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Sabīne Kazaine

LFS biroja vadītāja

Tālr.: 67473013

Fakss: 67473014

GSM: 20229922

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv