Svarīga informācija Īpašuma apdrošināšanas klientiem

06.05.2020

Mums, BALTA, ir svarīgi, lai šajā izaicinājumiem pilnajā laikā mūsu klientiem nebūtu jāraizējas par apdrošināšanu. Tāpēc ar īpašām rūpēm par visiem tiem, kuri strādā no mājām Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, informējam, ka ar īpašuma apdrošināšanas polisi ir apdrošināts arī attālinātajam darbam izmantotais uzņēmuma aprīkojums.

Privātpersonām

Ja esat apdrošinājis sava mājokļa iedzīvi un, strādājot no mājām, darbam izmantojat darba devējam piederošu aprīkojumu, tad mēs atgādinām, ka arī šis aprīkojums ir apdrošināts esošās BALTA apdrošināšanas polises ietvaros. Tātad Jums nav jāsatraucas par iespējamu situāciju, kad negadījuma rezultātā būtu jākompensē darba devēja mantai radušies bojājumi.

Uzņēmumiem

Laikā, kad daudzi darbinieki strādā attālināti, esam paplašinājuši polises segumu – apdrošināšana uzņēmuma aprīkojumam, ko darbinieks izmanto darbam attālināti, būs spēkā arī darbinieka pastāvīgajā dzīvesvietā. Atlīdzības limits aprīkojumam darbinieka dzīvesvietā ir 3000 EUR un šie nosacījumi ir spēkā līdz 2020. gada beigām. Pārējie AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polises) nosacījumi, tajā skaitā, apdrošinātie riski un apdrošināšanas objekts, paliek nemainīgi.

*Polises noteikumu papildinājums

Līdz ar šo AAS BALTA paziņo, ka visi spēkā esošie Komercīpašuma apdrošināšanas līgumi tiek papildināti ar šādiem papildu nosacījumiem: Ar AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polisi) apdrošinātā kustamā manta ir apdrošināta, arī Apdrošinātā darbiniekiem to izmantojot, attālinātā darba vajadzībām savās pastāvīgajās dzīvesvietās. Attiecībā uz zaudējumiem par šādas mantas bojājumu vai zudumu, tai atrodoties Apdrošinātā darbinieka dzīvesvietā, tiek noteikts apdrošināšanas atlīdzības limits 3000 EUR apmērā. Šie papildu nosacījumi ir spēkā līdz 2020. gada 31. decembrim. Pārējie AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polises) nosacījumi, tai skaitā apdrošinātie riski un apdrošināšanas objekts, paliek nemainīgi.

Ja radušies jautājumi vai vēlaties precizēt apdrošināšanas līguma nosacījumus, aicinām sazināties ar Jūsu apdrošināšanas konsultantu.

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Помощь на дороге

  Мы окажем помощь, если Вашему автомобилю потребуется техническая помощь в дороге или эвакуации.
  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  Помощь дома

  Окажем поддержку в экстренных ситуациях! Вызовите «Помощь на дому», чтобы получить помощь сертифицированных мастеров.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 333 75.

  Для путешествующих за границей

  Мы окажем поддержку, если Вам потребуется организовать медицинскую помощь или репатриацию во время поездки.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 001 74.