Svarīga informācija komercīpašuma apdrošināšanas klientiem

15.06.2020

Mums, BALTA, ir svarīgi, lai šajā izaicinājumiem pilnajā laikā mūsu klientiem nebūtu jāraizējas par apdrošināšanu. Jau no 2020. gada pavasara, kad daudzi darbinieki sāka strādāt attālināti, paplašinājām polises segumu – apdrošināšana uzņēmuma aprīkojumam, ko darbinieks izmanto darbam attālināti, ir spēkā arī darbinieka pastāvīgajā dzīvesvietā. Redzot, ka attālinātais darbs būs mūsu dzīves sastāvdaļa arī tuvākajos mēnešos, šo paplašināto segumu attiecinām arī uz visu 2021. gadu. Atlīdzības limits aprīkojumam darbinieka dzīvesvietā ir 3000 EUR, pārējie AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polises) nosacījumi, tajā skaitā, apdrošinātie riski un apdrošināšanas objekts, paliek nemainīgi un šie nosacījumi ir spēkā līdz 2021. gada beigām.

Līdz ar šo AAS BALTA paziņo, ka visi spēkā esošie Komercīpašuma apdrošināšanas līgumi tiek papildināti ar šādiem papildu nosacījumiem:
Ar AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polisi) apdrošinātā kustamā manta ir apdrošināta, arī Apdrošinātā darbiniekiem to izmantojot, attālinātā darba vajadzībām savās pastāvīgajās dzīvesvietās. Attiecībā uz zaudējumiem par šādas mantas bojājumu vai zudumu, tai atrodoties Apdrošinātā darbinieka dzīvesvietā, tiek noteikts apdrošināšanas atlīdzības limits 3000 EUR apmērā. Šie papildu nosacījumi ir spēkā līdz 2021. gada 31. decembrim. Pārējie AAS BALTA Komercīpašuma apdrošināšanas līgumu (polises) nosacījumi, tai skaitā apdrošinātie riski un apdrošināšanas objekts, paliek nemainīgi.

Ja radušies jautājumi vai vēlaties precizēt apdrošināšanas līguma nosacījumus, aicinām sazināties ar Jūsu apdrošināšanas konsultantu.

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv