BALTA saņem statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”!

07.06.2021

Pirms vairāk nekā gada BALTA Latvijas uzņēmumu Ilgtspējas indeksa ietvaros saņēma novērtējumu “Ģimenei draudzīgi”. Nu šis novērtējums ir ieguvis jaunu formu – to savā paspārnē ņēmis Sabiedrības integrācijas fonds, un šī programma ir viena no trim, ko fonds īsteno. Esam priecīgi un lepni par nupat saņemto statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” Latvijas lielo uzņēmumu kategorijā!

"Mums ir svarīgi, lai ikviens darbinieks darba vietu izjustu kā partneri, kas atbalsta un iesaista, tādejādi kopīgi sasniedzot visaugstākos rezultātus un ik dienas nodrošinot klientiem vislabāko. Katrs darbinieks ir individuāls ar savām interesēm, vajadzībām un personisko situāciju. Rūpējamies par ikvienu, tajā skaitā kolēģiem ar ģimenēm. Apvienot pilnas slodzes darbu ar rūpēm par bērniem var būt ļoti izaicinoši, īpaši šī brīža apstākļos, tāpēc veicam virkni soļu, lai savus darbiniekus - vecākus - atbalstītu, palīdzētu justies iespējami labi gan darbā, gan ģimenē. Esam gandarīti, ka mūsu centienus ģimenei draudzīgas darba vides veidošanā ir novērtējuši arī eksperti," stāsta Viktorija Puzo, BALTA Personāla direktore.

Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas darba vides attīstību Latvijā un vairot sabiedrības izpratni par to, ko nozīmē ģimenēm draudzīga darbavieta. Iniciatīvas ietvaros ir iespēja ne tikai pieteikties darba vides izvērtējumam, bet organizācijām arī tiks piedāvāta virkne praktisku padomu un instrumentu, kā ieviest attiecīgas prakses savā darba vietā. Iniciatīva paplašina jau iepriekš Latvijā īstenotās programmas “Ģimenei draudzīgs komersants” tvērumu, iekļaujot ne tikai privātuzņēmumus, bet arī valsts un pašvaldību pārvaldes un nevalstiskās organizācijas. “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu var iegūt tie darba devēji, kas sekmē izpratni par nepieciešamību veidot ģimenei draudzīgu darbavietu un kas palīdz darbiniekiem ieviešot šādu darba vidi, nodrošinot tās ilgtspēju, piemēram, dod iespēju vairāk laika pavadīt ar ģimeni, darbiniekiem tiek piešķirtas papildu atvaļinājuma dienas vai sniedz atbalstu papildu izglītības iegūšanā. Kā galvenais kritērijs statusa piešķiršanai ir darba devēja orientācija uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Vairāk par programmu iespējams uzzināt ŠEIT.

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv