BALTA saņem prestižo “Dažādībā ir spēks” balvu!

29.10.2021

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” svinīgā ceremonijā “Dažādībā ir spēks” apbalvojusi piecus darba devējus, kas 2021. gadā uzrādījuši augstvērtīgāko sniegumu dažādības vadības ieviešanā savā darba vidē un iekļaujošas darba vides veidošanā. Pirmo reizi piedaloties novērtējumā, šo prestižo novērtējumu saņēmusi arī AAS BALTA!

Kustība “Dažādībā ir spēks” jau ceturto gadu izceļ Latvijas uzņēmumus, organizācijas, valsts un pašvaldības iestādes, kuras veikušas dažādus atbalsta pasākumus iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadībai. Šogad “Dažādībā ir spēks” pašnovērtējumam pieteicās un veica 41 darba devējs, savukārt kopā kustībai pievienojušies jau gandrīz 100 darba devēji.

BALTA par īstenotajām dažādību veicinošajām praksēm balvu saņēma kategorijā “Darbinieki”, un to BALTA valdes priekšsēdētājam apbalvošanas ceremonijā simboliski pasniedza Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule. Savā uzrunā L. Cipule izcēla darbinieku nozīmi jebkura uzņēmuma sasniegumos un pateicās BALTA, uzsverot, ka, notiekot pirmajam Covid-19 vīrusa izplatības vilnim, NMPD novērtēja BALTA sniegto atbalstu, apdrošinot mediķu komandu ar Covid-19 apdrošināšanu, kas kļuva par vienu no apjomīgākajiem ziedojumiem uzņēmuma pēdējo gadu vēsturē.

"Esmu ārkārtīgi priecīgs un lepns BALTA vārdā saņemt šo īpašo apbalvojumu, kas ik gadu tiek piešķirts vien 5 uzņēmumiem Latvijā. Dažādības vadības tēma uzņēmumos visā pasaulē kļuvusi vēl jo aktuālāka patlaban, kad mainīgajos apstākļos izgaismojas, cik dažādi ir ne tikai paši cilvēki, bet arī to viedokļi, pārliecības un vērtības. Esmu gandarīts, ka mēs, BALTA, esam vienojušies par kopīgām vērtībām, kas mūs vada ceļā uz mērķi, un pulcējuši cilvēkus, kuri ar savu profesionalitāti un cieņpilno attieksmi veido darba vidi, kas ir ne tikai produktīva, bet arī patīkama. Veicinot iekļaujošu darba vidi, esam spējuši dažādību izmantot savā labā, nevis cīnīties pret to. Šis ekspertu visiem mums sniegtais novērtējums noteikti kalpos kā iedvesma turpināt darbu, ieviešot arvien jaunas, vērtīgas iniciatīvas. Paldies mūsu plašajai komandai," uzsver Īans Kenedijs, BALTA valdes priekšsēdētājs.

"Esam viens no retajiem darba devējiem Latvijā, kas nodarbina visas ekonomiski aktīvās cilvēku paaudzes. Mēs ļoti lepojamies ar BALTA darbiniekiem, kas viennozīmīgi ir mūsu konkurences priekšrocība apdrošināšanas tirgū. Lai gan mēs darām ļoti atšķirīgu darbu, mūs visus vieno BALTA vērtības un profesionālisms, kā arī cieņa pret dažādību. Vēl pavisam nesen visa BALTA komanda piedalījās semināros “Sadarbība caur personību”, kur atkal un atkal pārliecinājāmies, cik daudz spējam iegūt koncentrējoties uz viens otra stiprajām pusēm, kā arī liekot lietā mūsu dažādību un atšķirīgo redzējumu par lietām. Mēs esam viens no nedaudziem uzņēmumiem, kas parāda praksē, ka mēs sasniedzam augstas virsotnes nevis par spīti dažādībai, bet tieši pateicoties tai. Paldies ikvienam kolēģim! Šī balva ir mūsu kopīgs sasniegums," stāsta Viktorija Puzo, BALTA Personāla direktore.

Kustības “Dažādībā ir spēks” balvas pasniegšanas mērķis ir veicināt atvērtas un iekļaujošas darba vides veidošanu, kā arī veicināt sabiedrībā izpratni, ka cilvēku dažādība ir resurss un ieguvums darba tirgum kopumā. Kopš 2018. gada kustības balva pasniegta jau 11 darba devējiem, tajā skaitā “Draugiem Group”, “SCHWENK Latvija”, Latvijas Samariešu apvienība, "SilJa", "Wunder Latvia" un citiem. Plašāka informācija pieejam tiešsaistes vietnē www.dazadiba.lv.

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv