Vairāk par OCTA

OCTA polise pasargās Tevi no izdevumiem par nejauši nodarītiem zaudējumiem citai personai vai transportlīdzeklim.

Ko tas nozīmē Tev?

 • Tas nozīmē, ka, izraisot ceļu satiksmes negadījumu un kaitējot kādam transportlīdzeklim, trešās personas mantai vai nodarot miesas bojājumus ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajām personām, Tev nebūs jāsedz zaudējumi no savas kabatas ne Latvijā, ne citās Eiropas Ekonomikas zonas valstīs. Tavā vietā šos zaudējumus segs BALTA pat tad, ja tie sasniegs vairākus desmitus vai simtus tūkstošu eiro. 
 • Tev pašam būs jāparūpējas tikai par sava transportlīdzekļa remontu. Vēlies, lai arī šos izdevumus Tavā vietā sedz BALTA? Iegādājies KASKO apdrošināšanu.   
 • Ņem vērā! Ja cietušo neapmierinās zaudējumu atlīdzība, saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem viņam ir tiesības vērsties tiesā pret zaudējumus nodarījušo personu, proti, Tevi. Tādēļ iegādājies savu OCTA polisi pie uzticama apdrošinātāja – tāda, kurš atlīdzības izmaksā ātri un kvalitatīvi. 

Cik maksā OCTA polise?

 • OCTA polises cenu ietekmē Tava bonus-malus klase, kā arī Tava transportlīdzekļa parametri – izlaiduma gads, marka un modelis, auto klase un citi faktori.
 • Uzzini vairāk par OCTA polises darbības noteikumiem, par OCTA bonus-malus klasi un citām lietām apakšsadaļā OCTA sistēma Latvijā.

Papildu iespējas, pērkot BALTA OCTA polisi:

 • Atlīdzība pie sava apdrošinātāja
 • Transportēšanas pakalpojums 50 km
 • Palīdzība uz ceļa 50 km
 • Transportlīdzekļa vadītāja nelaimes gadījumu apdrošināšana
 • Zādzības apdrošināšana

Palīdzība uz ceļa

Atlīdzība pie sava apdrošinātāja

Ko tas nozīmē Tev, ja esi cietušais ceļu satiksmes negadījumā? Daudz vienkāršāku atlīdzības pieteikšanas procesu. Pēc dokumentu noformēšanas notikuma vietā, atlīdzību varēsi pieteikt BALTA, nevis kā līdz šim – pie vainīgās puses apdrošinātāja. Šajā gadījumā BALTA veiks atlīdzību izmaksu vai transportlīdzekļa remontu un nokārtos visas formalitātes ar apdrošinātāju, pie kura OCTA polisi iegādājies vainīgais autovadītājs. Apdrošināšanas segums spēkā negadījumiem, kuri notikuši Latvijas teritorijā.

Kāpēc izvēlēties atlīdzību pie sava apdrošinātāja?

 • BALTA garantēs Tava transportlīdzekļa remonta kvalitāti un atbilstošu izmaksu summu
 • Atlīdzību varēsi pieteikt pa telefonu – 675 333 75
 • BALTA – populārākais un godīgākais apdrošinātājs Latvijā jau vairāk nekā 13 gadus***

Transportlīdzekļa vadītāja nelaimes gadījumu apdrošināšana

Nelaimes gadījumu apdrošināšana Tev un Taviem ģimenes locekļiem sniegs drošību, lai nelaimes gadījumā jums nevajadzētu ciest arī finansiālus zaudējumus. Iegādājoties nelaimes gadījumu apdrošināšanu kopā ar OCTA polisi, BALTA segs Tavus kā autovadītāja medicīniskos izdevumus un izmaksās kompensāciju invaliditātes vai nāves gadījumā – situācijās, kad tas netiek segts saskaņā ar OCTA likumu (t.i., ja Tu pats būsi izraisījis ceļu satiksmes negadījumu)

Zādzības apdrošināšana

Iegādājoties šo papildu segumu kopā ar OCTA polisi, Tu saņemsi atlīdzību arī tad, ja Tavs auto tiks nozagts vai nolaupīts. Apdrošinājuma summa zādzības riskam ir transportlīdzekļa faktiskā vērtība negadījuma brīdī, nepārsniedzot 7 000 EUR. Paša risks zādzības gadījumam tiek noteikts 10% apmērā no apdrošināšanas atlīdzības apmēra, bet ne mazāks kā 70 EUR.


*EEZ valstis ir visas ES valstis, Šveice, Norvēģija, Andora. Ārzemēs notikušajiem apdrošināšanas gadījumiem kopējais limits par evakuāciju un tehniskās palīdzības pakalpojumiem ir 500 EUR
**Segumā “Transportēšana” evakuācijas pakalpojums tiek nodrošināts, ja ceļu satiksmes negadījuma rezultātā ir radušies tādi bojājumi, kuru dēļ tehniski nav iespējams vai aizliegts piedalīties ceļu satiksmē (sadursme ar transportlīdzekli, šķērsli, dzīvnieku, gājēju, nobraukšana no brauktuves)
***Pēc ziņu aģentūras LETA un sabiedriskās domas pētījumu aģentūras SKDS pētījuma datiem.
Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv