Darbinieku veselības apdrošināšana

Piesaki konsultāciju

* Obligāti aizpildāmie lauki

Paldies! BALTA speciālisti ar Tevi sazināsies 2 darba dienu laikā!

Veselības apdrošināšana: vērtība darbiniekam – ieguvums uzņēmējam

Veselības apdrošināšana Latvijas darba tirgū pamazām no “ekstras” kļuvusi par normu, un darbinieku piesaistē konkurētspējīgāki ir tie uzņēmumi, kuri saviem darbiniekiem piedāvā plašāka seguma veselības apdrošināšanas polises.

 

Veselības apdrošināšana ir mūsdienīgs veids, kā darba devēji rūpējas par saviem darbiniekiem. Darbinieku vērtējumā tā pēc algas jau kļuvusi par galveno motivācijas faktoru darba devēja izvēlē. Tādējādi laba darba devēja tēls mūsdienās vairs nemaz nav iedomājams bez veselības apdrošināšanas polises nodrošinājuma saviem darbiniekiem.

 

Parūpējoties par darbiniekiem un to apdrošināšanu, uzņēmumi īsteno divas būtiskas lietas – gan veicina darbinieku veselības un dzīves kvalitāti, gan sekmē sava biznesa konkurētspēju un ienākumus, jo tikai vesels darbinieks var būt produktīvs un efektīvs. Apdrošināti darbinieki var regulāri rūpēties par savu veselību, profilaktiski novēršot saslimšanas risku, kā arī ātrāk saņemt medicīnisko palīdzību slimības gadījumā – jo ātrāk darbinieks izveseļojas, jo ātrāk var atgriezties darbā un dot savu ieguldījumu uzņēmuma darbībā un izaugsmē.

 

Veselības apdrošināšana ir gudra investīcija no uzņēmuma budžeta, jo apdrošināšana ne tikai vairo darbinieku lojalitāti un darba devēja konkurētspēju darbinieku piesaistes tirgū, bet arī sniedz papildu finansiālu ieguvumu, ko paredz valsts nodokļu politika. Raugoties no uzņēmuma finansiālo ieguvumu puses, tas ir papildu labums darbiniekam, kas netiek aplikts ar nodokli darba devējam. Šīs izmaksas netiek apliktas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām (ar noteiktajiem limitiem plašāk var iepazīties likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 8. panta 5., 5.1 un 5.2 daļās). Saskaņā ar Uzņēmumu ienākuma nodokļa likuma 8. panta 5. daļas 1. punktu veselības apdrošināšanas izmaksas netiek apliktas ar uzņēmuma ienākuma nodokli. Iegādāties polisi ir 1,7 reizes izdevīgāk nekā izmaksāt darbiniekam tādas pašas vērtības prēmiju.

Lejupielādē nodokļu kalkulatoru un aprēķini izdevīgumu!

 

Apdrošināti darbinieki var ne tikai justies finansiāli drošāki lielu ārstēšanās izmaksu gadījumā, bet arī saņemt ikdienā nepieciešamos izmeklējumus un speciālistu konsultācijas, negaidot pierakstu garās rindās uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem. Tas jo īpaši svarīgi ir šobrīd- Covid-19 infekcijas izplatības laikā.

 

Kāpēc izvēlēties BALTA veselības apdrošināšanu?

BALTA piedāvā plašu veselības apdrošināšanas programmu klāstu, kas atbilst ikviena uzņēmuma finansiālajām iespējām un darbinieku vajadzībām. Uzticiet savu darbinieku veselības apdrošināšanu BALTA - jūsu kolektīvs to novērtēs un uzņēmums būs ieguvējs.

 • Godīgākais apdrošinātājs jau 19 gadus*
 • Ātra un ērta atlīdzību pieteikšana un izmaksa
 • Plašākais līgumorganizāciju skaits visos Latvijas reģionos
 • Plašs apdrošināšanas programmu klāsts
 • Individuāli izstrādāts piedāvājums tieši Tavam uzņēmumam
 • Apdrošināšanas speciālisti izskaidros katras programmas nianses un iespējas
 

BALTA patlaban rūpējas par 90 000 darba ņēmēju apdrošināšanu visā Latvijā. Ik dienu vidēji saņemam 800 veselības apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus un par personu iesniegtajiem čekiem vidēji dienā izmaksājam teju 21 000 EUR. Klientu ērtībām būtiski, ka iespēja norēķināties ar BALTA veselības apdrošināšanas karti tiek piedāvāta gandrīz 2140 līgumorganizācijās, ļaujot izvēlēties piemērotāko un ērtāko ārstniecības iestādi. Atlīdzības iespējams pieteikt elektroniski balta.lv vai BALTA mobilajā lietotnē, un lēmums par izmaksu tiek pieņems 1 – 2 dienu laikā.

*Saskaņā ar LETA un SKDS pētījumu

Veselības apdrošināšanas e-karte mobilajā tālrunī

BALTA veselības apdrošināšanas klientiem piedāvā plastikāta kartes vietā izmantot veselības apdrošināšanas e-karti. E-karte ir ērts bezkontakta veids, kā saņemt pakalpojumus ārstniecības iestādē bezskaidras naudas norēķina veidā. Papildus mobilajā lietotnē e-kartes informācijā ir redzami apdrošinātie riski, to atlaides apmērs (riskiem Medikamenti, Zobārstniecība, Optika u.c.) un apdrošinājuma summas.
Lasi vairāk


Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.