Valsts un pašvaldības elektroniskais iepirkums

Šī informācija attiecas uz publiskā sektora organizāciju darbiniekiem, kuriem darba devējs ir izvēlējies BALTA veselības apdrošināšanas polisi no Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) veselības apdrošināšanas kataloga.  

Tā nodrošinās ārstniecības un profilaktisko pakalpojumu apmaksu, ļaus izvairīties no neplānotiem izdevumiem brīžos, kad radušās veselības problēmas – ir nepieciešama ārsta konsultācija, jānodod analīzes, jāveic izmeklējumi vai nepieciešama stacionārā palīdzība.

Orientējies savā polisē un esi informēts

 • Iepazīsties ar programmu aprakstu, kas ir pievienots veselības apdrošināšanas kartei vai ievietots Tava uzņēmuma norādītajā vietnē/iekšējā mājaslapā.
 • Uzzini vairāk par līgumorganizācijām, apmaksājamajiem limitiem un neapmaksājamajiem pakalpojumiem atbilstoši Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) veselības apdrošināšanas kataloga nosacījumiem.
 

Informācija polisēm, kas stājušās spēkā līdz 21.10.2016

Informācija polisēm, kas stājušās spēkā no 12.12.2016


Pakalpojumu saņemšanas kārtība

 • Ja uz Tavas veselības apdrošināšanas kartes ir abreviatūra PIE – pacienta iemaksa, tas norāda, ka pacienta iemaksas pakalpojumus BALTA līgumorganizācijās vienmēr varēsi saņemt bezskaidras naudas norēķinu veidā, bet par ambulatorajiem maksas pakalpojumiem Tev būs pašam jānorēķinās no personīgajiem līdzekļiem.
 • Ja uz veselības apdrošināšanas kartes ir abreviatūra AS1 vai AS4 – ambulatorā palīdzība, tas norāda, ka BALTA līgumorganizācijās pacienta iemaksu un ambulatoros maksas pakalpojumus varēsi saņemt bezskaidras naudas norēķinu veidā, uzrādot veselības karti.
 • Par maksas stacionārajiem pakalpojumiem Tev būs jānorēķinās no personīgajiem līdzekļiem.


 • КАРТА СПИСОК

  Юта Штеинерте

  Руководитель корпоративной коммуникации BALTA

  Тел.: +371 67 035 612, +371 26 456 444

  Эл. почта: juta.steinerte@balta.lv