BALTA – godīgākais apdrošinātājs Latvijā jau 15 gadus

20.02.2018

Latvijas iedzīvotāji jau 15 gadus par godīgāko apdrošinātāju Latvijā atzīst apdrošināšanas sabiedrību BALTA (PZU grupa), liecina ziņu aģentūras LETA un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS 2017. gada nogalē veiktā aptauja.


Saskaņā ar pētījuma rezultātiem apdrošināšanas sabiedrību BALTA par godīgāko un korektāko attiecībā pret klientu uzskata 33,2% aptaujāto. Turklāt jāatzīmē, ka, salīdzinot ar iepriekšējā gada rezultātiem, pieaugums ir ievērojams – 7,6 %. Lai gan par BALTA darbību atzinīgi izsakās iedzīvotāji visā Latvijā, vispozitīvākie savā vērtējumā bijuši kurzemnieki un iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Tāpat ļoti atzinīgi vērtējama tendence iedzīvotāju uzticības pieaugumam apdrošināšanas sabiedrībām kopumā, vienlaikus samazinājies arī to iedzīvotāju īpatsvars, kuri par apdrošināšanas kompānijām izsakās kritiski.


„Esam ļoti pagodināti un priecīgi par iedzīvotāju vērtējumu tik daudzu gadu garumā! Kas gan ir apdrošināšana bez godīguma? Godīga attieksme pret darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem ir viena no BALTA pamatvērtībām, kas ietverta ikvienā mūsu darbībā, sākot no apdrošināšanas pārdošanas līdz atlīdzības izmaksai. Esam ļoti lepni saņemt šo klientu atzinības zīmi – tas viennozīmīgi ir apliecinājums uzņēmuma kultūrai un komandas profesionalitātei,” norāda Īans Kenedijs (Iain Kennedy), BALTA valdes priekšsēdētājs.


BALTA līdz šim veiktie pētījumi liecina, ka, izvēloties apdrošinātāju, klientam būtiska ir ne tikai pakalpojuma cena, bet arī uzņēmuma tēls un reputācija, klienta vajadzībām pielāgoti un lietošanā ērti pakalpojumi, klientu apkalpošanas serviss un līdzšinējā sadarbības pieredze.


Ziņu aģentūra LETA un pētījumu centrs SKDS socioloģisko aptauju ar mērķi noskaidrot, kuras no apdrošināšanas kompānijām iedzīvotāji uzskata par godīgām un korektām savā attieksmē pret klientu, veic jau 16 gadus. 2017. gadā savu atzinumu kopumā snieguši 1005 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.


Par apdrošinātāju BALTA


Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2016. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU GRUPA parakstīja 3,4 miljardu eiro lielas apdrošināšanas prēmijas. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv


Ieva Balode,
NORDS PORTER NOVELLI
vecākā projektu vadītāja
Tel.: +371 26 15 84 80
E-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Помощь на дороге

  Мы окажем помощь, если Вашему автомобилю потребуется техническая помощь в дороге или эвакуации.
  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  Помощь дома

  Окажем поддержку в экстренных ситуациях! Вызовите «Помощь на дому», чтобы получить помощь сертифицированных мастеров.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 333 75.

  Для путешествующих за границей

  Мы окажем поддержку, если Вам потребуется организовать медицинскую помощь или репатриацию во время поездки.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 001 74.