Pētījums: BALTA jau trešo gadu atzīta par vienu no labākajām darba vietām Baltijā

08.03.2018

Latvijas vadošā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) jau trešo gadu pēc kārtas AON organizētajā pētījumā atzīta par vienu no labākajām darba vietām Baltijā. 

Pētījuma „Aon Best Employers” mērķis ir noskaidrot labākos darba devējus Baltijā, balstoties uz uzņēmuma darbinieku iesaistes līmeņa izvērtējumu. Lai gan kopējie pētījuma rezultāti liecina, ka darbinieku iesaistes līmenim pasaulē ir tendence samazināties, Baltijas valstīs pēdējo sešu gadu laikā šis rādītājs uzrādījis pozitīvu tendenci, vidējam darbinieku iesaistes līmenim sasniedzot 52% atzīmi. Apdrošināšanas sabiedrības BALTA darbinieku iesaistes līmenis 2017. gadā sasniedzis 79%, nodrošinot uzņēmumam Labākā darba devēja Baltijā titulu jau trešo gadu pēc kārtas.


BALTA valdes priekšsēdētājs Īans Kenedijs: “Tikt atzītiem par vienu no labākajiem darba devējiem Baltijā prestižajā AON pētījumā jau trešo gadu pēc kārtas mums, BALTA, ir liels pagodinājums. Darbinieki ir mūsu uzņēmuma sirds, tāpēc iesaistes veicināšana mums ir ilgtermiņa apņemšanās. Savukārt šī atzinība ir vēl viens apliecinājums tam, ka BALTA ir lieliska darba vieta ar unikālu iekšējo kultūru. Nevienam nav noslēpums, ka darbinieki, kuri jūtas iesaistīti uzņēmuma attīstībā, nodrošina izcilu klientu apkalpošanu, un tas viennozīmīgi ir stāsts arī par mums.”


Saskaņā ar šī gada pētījuma rezultātiem augstāko darbinieku iesaistes rādītāju sasnieguši tie uzņēmumi, kuri ikdienā ir atvērti dažādībai un jaunām pieredzēm, kuriem rūp uzņēmuma iekšējās kultūras pilnveidošana un kuru organizācijas struktūra veidota tā, lai darbiniekiem būtu iespēja izprast uzņēmuma mērķus, kā arī veicināt savu talantu attīstību.


„BALTA ir viens no nedaudzajiem darba devējiem Baltijā, kas nodarbina visas ekonomiski aktīvās iedzīvotāju paaudzes. Pateicoties mūsu uzņēmuma vērtībām, investīcijām darbinieku attīstībā un cilvēciskām rūpēm citam par citu, mums ir izdevies panākt, ka šīs paaudzes ar prieku un iedvesmu mūsu uzņēmuma lieliski sadarbojas un apmainās pieredzēm. Redzam, ka darbinieki novērtē uzņēmuma ieguldījumu viņu profesionālajā izaugsmē, elastīgā darba laika iespējas, kā arī demokrātisko un atvērto darba vidi,” norāda BALTA personāla direktore Viktorija Puzo.

„Aon Best Employers” pētījums pasaulē tiek veikts vairāk nekā divdesmit gadu, savukārt Baltijas valstīs – sesto. Tas dod iespēju salīdzināt dažādu nozaru un atšķirīga lieluma organizācijas. Pētījums tiek veikts, aptaujājot visu iesaistīto organizāciju darbiniekus un augstākā līmeņa vadītājus, bet par gada labākajiem darba devējiem kļūst tie, kas spēj efektīvi vadīt pētījumā mērāmos stiprai organizācijas darbībai svarīgos faktorus.


Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA


Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 15 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2017. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU grupas neto peļņa sasniedza 697.7 miljonus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 


Papildu informācija:
Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv


Ieva Balode,
NORDS PORTER NOVELLI
vecākā projektu vadītāja
Tel.: +371 26 15 84 80
E-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

 


назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Помощь на дороге

  Мы окажем помощь, если Вашему автомобилю потребуется техническая помощь в дороге или эвакуации.
  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  Помощь дома

  Окажем поддержку в экстренных ситуациях! Вызовите «Помощь на дому», чтобы получить помощь сертифицированных мастеров.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 333 75.

  Для путешествующих за границей

  Мы окажем поддержку, если Вам потребуется организовать медицинскую помощь или репатриацию во время поездки.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 001 74.