BALTA - turpinām būt sasniedzami!

Mēs, BALTA, zinām, cik svarīgi ir būt informētiem un pārliecinātiem, ka atbalsts ir pieejams tepat, blakus. It sevišķi tik negaidītos brīžos kā šis, kurā esam visi kopā. Tāpēc patiesās rūpēs par jums, mūsu klientiem, esam apkopojuši aktuālo informāciju par mūsu pieejamību, apdrošināšanas iegādi un atlīdzību pieteikšanu.


Saziņa ar BALTA

Rūpēs par mūsu, līdzcilvēku un klientu drošību uz laiku ir pārtraukta klientu apkalpošana klātienē visās BALTA filiālēs, klientu apkalpošanas centros un pārdošanas punktos. Jūsu ērtībām mūsu speciālisti turpina būt pieejami attālinātai saziņai, un atgādinām, ka apdrošināšanas pakalpojumus vari saņemt:


Atlīdzību pieteikšana

Mūsu atlīdzību speciālisti nemainīgi turpina darbu pie pieteikumu izskatīšanas! Aicinām atlīdzības pieteikt:

Elektroniski iesniegtos veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus joprojām izskatīsim 2 darba dienu laikā, savukārt papīra formas pieteikumu izskatīšanas laiku esam pagarinājuši līdz 20 darba dienām.


Apdrošināšanas iegāde

BALTA apdrošināšanas speciālisti ne mirkli nav pārtraukuši darbu un ir pieejami saziņai attālināti. Tāpat ierastajā režīmā darbojas arī BALTA mājaslapa un mobilā lietotne.  Ja nepieciešams iegādāties polisi:

 • sazinies ar savu apdrošināšanas konsultantu, pārdevēju vai brokeri,

 • zvani pa tālr. +371 675 222 75,

 • izvēlies un iegādājies sev nepieciešamo apdrošināšanas pakalpojumu elektroniski balta.lv vai BALTA mobilajā lietotnē.


Ceļojumu apdrošināšanas klientiem

Mēs saprotam, ka pašreizējā situācija tieši ietekmē mūsu ceļojumu apdrošināšanas klientus, tāpēc esam publicējuši aktuālo informāciju ceļotājiem, kas pieejama šeit. Lai saņemtu atmaksu par jau iegādātu ceļojumu apdrošināšanas polisi, kuru nebūs iespējams pilnībā vai daļēji izmantot, lūdzam sūtīt aizpildītu pieteikumu uz info@balta.lv.

Mēs ar prieku atbildēsim uz jautājumiem gan e-pastā, gan telefonsarunā, bet par būtiskākajiem jaunumiem kā vienmēr informēsim mūsu mājaslapā un Facebook lapā!

Saglabāsim optimismu un izturēsimies pret savu un līdzcilvēku veselību ar atbildību! Mēs esam kopā ar jums un ceram jau pavisam drīz atkal tikties arī klātienē!

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv