Ar ekspertu diskusiju par mājokļa drošību BALTA atklāj Drošības akadēmiju

14.06.2021

Drošība ir komplekss pasākums, par kuru jādomā gan mājokļa un auto īpašniekam, gan ceļotājam un ikvienam, kurš atbildīgi izturas pret savu veselību un apkārtējo drošību. Lai palīdzētu vienkopus atrast noderīgu informāciju un ekspertu viedokļus par dažādiem drošības aspektiem, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) laiž klajā Drošības akadēmiju – īpašu platformu internetā, kuras atklāšanu 17. jūnijā ievadīs ekspertu tiešsaistes diskusija par mājokļa drošību.

“Kā apdrošinātāji mēs zinām, ka ir negadījumi, kurus neviens nevar paredzēt. Tomēr, ikdienā strādājot ar klientu atlīdzības gadījumiem, skaidri redzam, ka no daudzām nelaimēm cilvēki varētu izvairīties, ja vien pievērstu mazliet vairāk uzmanības drošības jautājumiem. Rūpēs par mūsu klientiem drošība un prevencija  ir viens no BALTA korporatīvās sociālās atbildības pīlāriem, tāpēc esam radījuši Drošības akadēmiju – tiešsaistes vidi, kas pieejama ikvienam un apvieno savu jomu profesionāļus ar mērķi sniegt vienkāršu, saprotamu un uzticamu informāciju par dažādiem drošības jautājumiem. Ļoti ceram, ka, pateicoties šiem centieniem un mūsu ikdienas darbam, Latvija arvien retāk parādīsies dažādu Eiropas Savienības nelaimes gadījumu topu augšgalos,” saka Īans Kenedijs (Iain Kennedy), BALTA valdes priekšsēdētājs.

Kā liecina BALTA pieredze, daudzos negadījumos pie vainas ir nevis cilvēku neuzmanība vai negribēšana rūpēties par drošību, bet gan zināšanu trūkums itin vienkāršos jautājumos, kuriem ikdienas skrējienā laika trūkuma dēļ nav iespējams pievērst uzmanību. Tāpēc Drošības akadēmijā vienuviet būs apkopota vērtīga, praktiska un uzticama informācija par mājokļa, auto, veselības un visa cita vērtīgā drošību, aizraujoši video, testi zināšanu pārbaudei un vēl daudz vairāk.

Platforma darbu sāks 17. jūnijā, kad to arī plānots pieteikt ar drošības ekspertu diskusiju plkst. 10.00–13.00 tiešraidē delfi.lv un BALTA Facebook kanālā.

Diskusijā eksperti no BALTA, Valsts policijas, “Sadales tīkls”, “FN-Serviss”, “G4S”, “Lāču nami”, “Grohe AG” un citām organizācijām runās par tādām tēmām kā ugunsdrošība, elektroriski, noplūžu riski un zādzības īpašumā, sniedzot ieskatu aktuālajās tendencēs un statistikā, pārskatu par biežāk pieļautajām kļūdām un rekomendācijas, kā savu īpašumu nodrošināt pret nepatīkamiem pārsteigumiem. Skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus ekspertiem.

Tā kā patlaban daudzi savu ikdienu vairāk pavada mājās, Drošības akadēmijas pirmā sezona sāksies ar tematiem, kas saistīti ar mājokļa drošību. Ar laiku paredzēts tēmu loku paplašināt, iekļaujot veselības drošību, auto drošību utt. un piedāvājot vienkāršas, saprotamas atbildes uz svarīgiem iedzīvotāju jautājumiem.

No 17. jūnija visa aktuālā informācija būs pieejama tīmekļa vietnē balta.lv/drošībasakadēmija. Turpat ikviens interesents var pieteikties arī jaunumu saņemšanai e-pastā.

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. 2020. gadā uzņēmuma parakstīto prēmiju apjoms bija 107,3 miljoni eiro. Latvijas iedzīvotāji17 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 22 miljonu klientu uzticību piecās valstīs. 2020. gadā PZU grupas parakstīto prēmiju apjoms sasniedza 5,33 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā www.balta.lv un www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Līna Lisnere

AAS BALTA

komunikācijas vadītāja

Tel.: +371 26 40 10 41

E-pasts: lina.lisnere@balta.lv

 

Janīna Biteniece

Deep White

projektu vadītāja

Tel.: +371 26 70 63 61

E-pasts: janina@deepwhite.lv

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  *Убедитесь, что в вашем полисе KASKO включен риск «Помощь на дороге».